Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Журналіст: Подивіться на це чмо. Це депутат. Міської ради Марганця

Журналіст: Подивіться на це чмо. Це депутат. Міської ради Марганця

26 сентября 2016 0 Comments

Подивіться на це чмо. Це депутат. Міської ради Марганця. Воно наїхало на журналіста “Стоп корупції”Владимир Садыкова. Вчора було засідання земельної комісії мерії. Хто б сумнівався, що саме земельної… Депутат почав сипати погрозами на адресу нашого колеги за те що той проводив зйомку засідання. По завершені це мурло підійшло до Володі і зазначило, що його не можно було знімати і що це зараз “смішки, а потім будуть сльози». Але це не все. Коли журналіст разом із дружиною та донькою прямував у гості до рідних, його наздогнала автівка, з якої вийшов той самий депутат. І знов погрожував. Мовляв припиняй «зі своїми розслідуваннями». Наостанок жирна пика нагадала активісту СтопКору, що нам ще жити в одному місті, тому треба зважати “на можливі наслідки”.

vladimir-sadykov

Ця історія вчить тому, що непокараний злочин породжує новий. Кілька місяців тому ми знімали розслідування про сміттєву мафію у Марганці. Під час зйомок на журналісткуЛіля Ткачук накинувся брат цього самого депутата Олександра Бондаренка – Віталій. Облаяв та розбив відеокамеру. Було порушено кримінальне провадженя по ст. 171 – перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Прокурор Нікопольської прокуратури навіть підписав повідомлення про підозру. Але і все на тому. Нападника оголосили у розшук. Хоча шукати його не потрібно. Він у себе вдома, ходить на роботу, жре шашлики в генделях. Але слідство “не може” його розшукати.

Тепер треба притягувати до відповідальності і його брата — депутата. Звертаюся особисто до Юрій Луценко, бо більше не вірю місцевому прокурору, який не виконав покладені на нього функції. Також повідомляю пані Юлія Тимошенко, що такі депутати як Бондаренко шкодять авторитету її партії. Цей нешановний пан голова фракції та міської організації «Батькивщини» на секундочку. Ще раз кажу. Треба карати зло. Депутатство не має бути індульгенцією. Незворотність юридичних наслідків за правопорушення одне з головних завдань влади. Бо люди остаточно втратять довіру. І звертаюся до Бондаренків. Чекайте у гості. Сволоти.

Джерело: 60 ceкунд

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *