Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ПОДРОБИЦІ “ЗМОВИ”: ШУХЕВИЧ МАВ ІНІЦІЮВАТИ ІМПІЧМЕНТ І БУТИ ВБИТИМ НІБИТО ПОРОШЕНКОМ (ВІДЕО)

ПОДРОБИЦІ “ЗМОВИ”: ШУХЕВИЧ МАВ ІНІЦІЮВАТИ ІМПІЧМЕНТ І БУТИ ВБИТИМ НІБИТО ПОРОШЕНКОМ (ВІДЕО)

16 ноября 2016 0 Comments

Олег Ляшко розповів, як його однопартійця хотіли використати «вороги України».

На нардепа від Радикальної партії Юрія Шухевича  готувався замах і загроза його життю  існує донині. Про це з трибуни парламенту заявив Олег Ляшко, йдеться в сюжеті  ТСН.19:30. 
Політик пояснив, що Шухевича обманом підмовили виголосити пропозицію ініціювати імпічмент Порошенка. А після цього планували вбити, так, щоби підозри впали на главу держави. Як доказ Ляшко показав проект постанови про імпічмент, з яким нібито йшов на трибуну Шухевич. Авторами плану лідер «радикалів» назвав оточення Віктора Медведчука та Юлію Тимошенко.

Про це з трибуни заявив Олег Ляшко. Він поставив до відома і президента, бо ті, хто планував убивство Шухевича, нібито мали намір звинуватити в ньому саме Петра Порошенка. У змові Ляшко звинуватив оточення Віктора Медведчука та Юлію Тимошенко. У «Батьківщині» твердять, що їхню політичну силу намагаються дискредитувати вигаданою провокацією.

У «Батьківщині» ж кажуть, що надали слово представнику «радикалів» Шухевичу, бо в його фракції заборонили виступ, а це – шанована людина. Супроводжували нардепа до трибуни, бо той погано бачить і потребує допомоги. А що згаданий «радикалами» пан Олександр Білик, із яким у кулуарах почубився нардеп Мосійчук, потрапив до ВР на письмову вимогу Тимошенко – то це було прохання самого Шухевича, який вважав цю людину членом своєї команди. Як вдалось дізнатись ТСН, Білика раніше справді пов’язували з Віктором Медведчуком. Проте він був помічений на дуже різних громадських акціях. Тимошенко каже, що нічого про зв’язки Білика з Медведчуком не знає, а листа підписала, бо Шухевич попросив.

Сам Юрій Шухевич після першої зірваної спроби та перерви в засіданні Ради таки виголосив промову, але без жодної згадки про імпічмент. А після від коментарів категорично відмовився і залишив парламент. Ляшко ж заявив, що зустрівся з президентом і той пообіцяв, що Шухевичу нададуть охорону. Звідки стало відомо про нібито існуючу змову, радикали не пояснюють. В СБУ тим часом чекають офіційної заяви про підготовку замаху, щоби почати розслідування.

 

ТСН Марія Васильєва

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *