Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Співвітчизники! Українці!

Співвітчизники! Українці!

25 ноября 2016 0 Comments

Я запрошую Вас прийти у неділю 27 листопада на Європейську площу, до пам’ятника Чорноволу, щоб голосно висловити все наболіле:

Що колосальний кредит довіри, який отримала діюча Верховна Рада, витрачений.

Замість реальних змін ми отримали їхню імітацію: косметичний ремонт поліції і хаос на вулицях, красиві обіцянки реформ і нові схеми відкатів. Українці хотіли відкривати бізнес і заробляти гроші – насправді багатшали тільки чиновники. Причому вони не соромилися, вкрадених ними грошей вистачить, щоб забезпечити армію сучасною зброєю та закупити ліки у всі українські лікарні.

Матері відправляють воювати своїх кращих синів і дочок, а в той час політики торгували інтересами України на марних переговорах, схожих на шантаж. Волонтери одягають і взувають армію, а в той час генерали розкрадають сховища і під виглядом нової техніки купують втридорога металобрухт.

Нас просто зрадили. І ми говоримо – досить!

Ми не хочемо більше бути заручниками жадібності і некомпетентності. Україні потрібен професійний кабмін, патріотичний парламент і відповідальний гарант Конституції.

Покажемо «червону картку» владі – цим горе-реформаторам. Досить чекати – пора діяти! Це має бути остання зима цієї Ради. Ми вимогаємо перевиборів.

Щиро ваш,

Михайло Саакашвілі.

15253526_1694537110860122_6416209010223181321_n

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *