Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Суд залишив Охендовського на посаді голови ЦВК

Суд залишив Охендовського на посаді голови ЦВК

22 декабря 2016 0 Comments

Солом’янський райсуд не задовольнив клопотання сторони обвинувачення щодо відсторонення голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського від посади, передає УНН.

«Рішенням суду щодо клопотання щодо відсторонення від виконання обов’язків голови ЦВК я безумовно задоволений. Так само як і задоволений процесуальним провалом протилежної сторони обвинувачення», – сказав Охендовський.

Нагадаємо, сьогодні також Солом’янський райсуд Києва ухвалив рішення не призначати заставу на суму 1 млн 291 тисячу гривень, про яку просив Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, голові ЦВК Михайлу Охендовському.

Раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура планувала 20 грудня передати до Солом’янського районного суду Києва два клопотання стосовно голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського – про обрання запобіжного заходу у вигляд застави та про відсторонення від посади.

Нагадаємо, 18 грудня голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському та його захисту вручили два клопотання – про обрання запобіжного заходу у вигляді застави і про відсторонення голови ЦВК від посади.

13 грудня детективи НАБУ повідомили голові ЦВК Михайлу Охендовському про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України (Одержання хабарів у великому та особливо великому розмірах особою, яка займає особливо відповідальне становище). Вказані статті діяли на момент скоєння злочину.

Джерело: glavcom.ua

P.S. Еще одно подтверждение импотентности нынешней власти разнокалиберных барыг. И паталогический страх этих барыг в случае досрочных выборов лишиться “проФФесионального пидрахуя” . Остается только догадываться во сколько обошлось Мише это “удовольствие” .

Игорь Гуртовой
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *