Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Дніпрі зірвали вибори голови Бабушкінського районного суду

У Дніпрі зірвали вибори голови Бабушкінського районного суду

24 апреля 2017 0 Comments

Сьогодні, 24 квітня, у Дніпрі вибори голови Бабушкінського районного суду розпочалися зі скандалу та були зірвані. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Сотні громадських активістів прийшли під будівлю суду, вимагаючи, за їх словами, чесних та законних виборів. Зокрема лідер ГО “Народний трибунал” Костянтин Більцан увірвався з невідомими особами до зали суду, де мали проходити вибори голови, та влаштував скандал, висуваючи суддям незрозумілі звинувачення, тим самим провокуючи зрив виборів.

Зазначимо, у залу засідання, де мало проходити таємне голосування, не пускали журналістів та силою виштовхували їх із приміщення. На питання, яким чином мають проходити голосування, чи мають бути встановленні кабінки для голосування, чи можуть у процесі голосування бути присутніми громадські активісти, відповіді ніхто не дав. Зокрема, суддя Лариса Татарчук зазначила, що вона не організатор виборів і не знає, яким чином вони проходять.

“Зала засідання – це одна велика кабінка для голосування”, – наголосив охоронець одного із суддів та виштовхав оператора із зали.

Сумновідомий суддя Микола Решетнік на питання не відповідав та відкрито ігнорував журналістів.

По прибуттю поліції перебіг подій не змінився, правоохоронці взяли свідчення у представників “Народного трибуналу” та суддів, але не дійшовши ні до якого рішення, продовжили мовчки спостерігати за дійством.

Після годинного балагану, судді, які прийшли взяти участь у виборах голови Бабушкінського районного суду, при цьому не знаючи процес голосування, втекли кожен до своїх кабінетів, а активісти лишилися надалі блокувати залу, аби вибори так і не відбулися.

Дарина ТВАРА

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *