Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Бенефіс полковника Чернишева. Про рейдерське захоплення ТД Дарниця.

Бенефіс полковника Чернишева. Про рейдерське захоплення ТД Дарниця.

5 июня 2017 0 Comments

03 червня, відбулась чергова рейдерська спроба захоплення офісних приміщень ТД “Дарниця”. Рейдери в кількості понад 100 чоловік, озброєних битками, залізними прутами, ножами, ножицями! та пістолетами о сьомій годині ранку зашли в будівлю, забарикадували вхід, вимкнули камери спостереження та заклеїли плівкою вікна на першому поверсі , щоб їх не було видно. На даху будівлі та біля вікон виставили вартових. Підготувались дуже ретельно.

знешкодження камери відеоспостереження

заклеєні вікна

вартові на даху ТД Дарниця

Поліція, яку викликали на місце події, перегородила вхід до приміщення червоно-білою стрічкою і… все. Ніяких дій. Чекали поки на місце події приїде очільник Дарницького УП пан Чернишев С.В.

На превеликий жаль, в одному з офісів знаходилась працівниця одного з орендаторів, яка опинилась в заручниках. Уявіть собі стан бідної працівниці, яка більше п’яти годин знаходилась наодинці з сімдесятьма відморозками, яким пообіцяли по 1000 грн за роботу, і які свідомо знали що будуть коїтись протиправні дії, і яким може загрожувати кримінальне впровадження.

Поліцейський блокпост

ТД Дарниця, батальйон “Свята Марія”, депутат ВР Д. Лінько, суддя А. Ємельянов та очільник Дарницького УП Поліції Чернишев С.В.

Коротко про “Торговий дім “Дарниця””, та чому його в черговий раз намагаються захоти.

Осінню 2016 року, депутат ВР від Радикальної партії Дмитро Лінько, який вже не раз був помічений разом з батальйоном “Свята Марія” при рейдерських захопленнях, з подачі юристів депутата та при безпосередній участі судді Артура Ємельянова, подали позов до суду на перереєстрацію права власності на приміщення по вул. Харківське шосе 144-Б, літера А(насправді, такої адреси не існує – прим. авт.)на користь кіпрської компанії. Суд очолюваний суддею А. Ємельяновим, виніс рішення, звісно ж на користь позивачів. Директором призначили Луганського Олексія.

зліва-направо: Сергій Бригадир, Дмитро Лінько, Олексій Луганський, Олексій Кошевець, присів Михало “Моня” Помогайбо

І далі почалось. Лінько, який в всій час був командиром батальйону “Свята Марія”, разом з заступником командиру батальйону Михайлом Помогайбо, та своїм помічником і за сумісництвом(на той час, після скандалу з рейдерським захопленням його зняли з посади – прим. авт.) головою Дарницької організації “Радикальної партії” Олексієм Кошевцем організували рейдерське захоплення ТД Дарниця. Але на превеликий жаль, для Лінько та його посіпак, спроба виявилась невдалою. Далі були ще спроби захопити приміщення ТД, як своїми силами, так і за допомогою очільника Дарницького УП поліції Чернишева С.В., який тільки що і зміг, так це не заводити кримінальних справ на нападників, та вивести М. Помогайбо(він же Моня) з місця події, після чергової спроби захоплення ТД, коли нападників оточила поліція та вже збирались доправити до відділку, аби той не потрапив до УП, де виявили б, що той знаходиться під слідством за спробу рейдерського захоплення сільськогосподарського виробничого кооперативу в Кіровоградській області та був звільнений на поруки Лінько та депутата Дубіля В.О.. Потім були суди, які один за одним почали виносити рішення не на користь Д. Лінько та Ко, адже суддя Ємельянов, який забезпечував “правильні рішення” сам потратив в коло зору поліції та ЗМІ, і був відсторонений від посади судді.

Авторитетні люди поручаються

“Моню” виводить зам. нач. поліції Дарницького УП з поліцейського оточення. Червоним колом обведений К. Стрижак

Лох – не мамонт, лох – не вимре

Д. Лінько, розуміючи що “віджати” ТД не вдастся, а також через постійні скандали, в яких постійно фігурували він сам та члени “Радикальної партії” відправив Моню подалі з країни, а сам продав неліквідний “актив”, щоб компенсувати хоч якісь витрати, ще одному “професійному” рейдеру, якого також залучали до однієї зі спроб захопити ТД – Костянтину Стрижаку, срібному призеру чемпіонату Європи, майстру спорту України міжнародного класу. Забувши, щоправда, вказати що документи на право власності підробленні, і що вже всі суди програні, а на подані апеляції й варто сподіватись. Як кажуть…

Стрижак швидко зібрав понад 100 “тітушок” та особисто очолив чергову спробу захоплення ТД. Швидко захопивши приміщення, залишив 70 чоловік всередині, а сам з рештою вийшов на вулицю і ходив довкола наче він простий “мешканець” Дарницького району.

 

Сам, Костянтин Стрижак в травні місяці відмітився тим, що разом зі своїми поплічниками вдерся до квартири громадського активіста Степана Вдовиченко, який бореться проти незаконного будівництва автозаправки ОККО, біля свого будинку. Тільки по цьому вчинку Стрижака можна було притягнути до кримінальної відповідальності за порушення з десяток статей ККУ. Після приїзду поліції до захопленої квартири, К. Стрижак заявив що до квартири не заходив і взагалі тільки приїхав і випадково опинився в під’їзді будинку. Поліція його забрала, і напевно таки повірила словам “чесного громадянина”, бо в той же день його і відпустили.

Бідна жінка, яка опинилась в заручниках, спромоглась якимось дивом закритись в одному з кабінетів з залізними дверима, ладна була пригнути з третього поверху аби не чути всіх погроз, які стануть реальністю після того як будуть виламані двері. На щастя двері витримали, а жіночку вмовили не стрибати.

На п’ятій годині Чернишев С. та поліцейські заметушились, очевить розібрались з новою інструкцією, та нарешті викликали два автобуси з “космонавтами” й почали переговори з “тітушнею”. Через годину всіх цих “професійних” дій, пану Чернишеву С. та декільком його заступникам дозволили зайти в захоплене приміщення. Ще через деякий проміжок часу було звільнено заручницю, яку одразу в шоковому стані, без видимих ознак насильства, швидка забрала до лікарні. Більше п’яти годин наодинці з 70 “тітушками”!!!

 

А згодом біля входу вишикувались поліцейські, які утворили коридор щоб безперешкодно вивести “тітушню”, яку ладні були розірвати на шмаття сила-силенна людей що зібралась біля захопленого ТД. Затриманих було так багато, що посади в два автобуси всіх не змогли, не вистачило місця, довелось потім одному з них повертатись. Отже, приміщення звільнили, до справи взялись криміналісти.

коридор поліції для “тітушок”

обшук “тітушок” перед завантаженням до автобусу

орендарів пустили до приміщення

Ну чим не герой полковник Чернишев С.В.? Приїхав, провів важкі переговори зі зловмисниками, ризикував собою зайшовши до приміщення повного злочинців та звільнив заручницю, провів операцію з затримання майже двічі більшої кількості “тітушок” ніж у Вінницькій області, про яку міністр Арсен Аваков розповів уже всім інтернетом та яку представили майже як “найбільший прорив в поліцейські та судовій реформі”. Мабуть, тепер пану Чернишеву С. світить “мєдалька”.

Дарницьке УП в м.Києві, знову полковник поліції – Чернишев Сергій Володимирович та новий вид фетишу?

Трохи про пана Чернишева Сергія Володимировича – до призначення начальником Дарницького УНП, ця людина обіймала посаду виконувача обов’язків начальника Бахмутського (Артемівського) МВ ГУМВС України в Донецькій області. Ще до цього – був начальником відділу боротьби з організованими злочинними групами УБОЗ ГУМВС України в Донецькій області. В органах внутрішніх справ з 1995 року. Тобто, спостерігав за тим, як кримінал поступово готував Донбас до російської окупації і, раз залишався при посадах, не заважав цьому процесу. Бо ті, хто заважав уже у могилах.

Також відомий своїм надмірним спілкуванням з громадянами на кшталт “нє нагнєтайте“, “бєз камєнтрієв” й “а шо такоє?” та своїм особливим ставленням до “тітушок“. Можна сказати навіть “любов’ю”, які відповідають йому взаємністю з таким завзяттям, що навіть прийшли на публічний звіт Чернишева С. перед мешканцями Дарницького району та захищали його від “надуманих звинувачень“. А ще бувало таке що “тітушки” десь пропадали, а з’являлись якісь “двірники“, а бо таке як – “не злочинці на чолі з двічі судимим Костянтином Стрижаком, які вдерлись до приватного помешкання з підробним судовим рішенням про виселення, а чесні громадяни, які випадково опинились поруч“. Або на прохання депутата ВР Д. Лінько керівник “тітушок” Помогайбо Михаїл, він же “Моня”, перетворювався на “українського солдата і якому не місце бути серед затриманих, бо він і ніколи не обіцяв вбити поліцейського“. Або, як було цього разу, коли працівники ТД подивились записи камер спостереження, та побачили що захопленням керував особисто К. Стрижак, та вказали на це полковнику Чернишеву, той замість того щоб затримати останнього, попросив того написати просто письмове пояснення. Затриманих “тітушок” привезли до райвідділку, але після написання нашвидкуруч складених протоколів, їх відпускали ще до того, як встиг повернутись автобус, який їздив повторно на місце події, аби забрати решту затриманих, що не помістились одразу. Може від своїх дій стосовно людей, які чинять злочини, очільник Дарницького району отримує задоволення? Можливо це такий новий вид фетишу? То треба назвати на його честь.

Тітушки прийшли на підтримку очільника Дарницької поліції полковника Чернишева С.В.

Їх має знати країна.

І на останок трохи фотографій та відео “тітушок” на чолі з головними винуватцями події.

К. Стрижак на місці події. (згідно словника Ушакова: ЗЕВА́КА, зеваки, муж. и жен. (разг. фам. пренебр.). Человек, праздно, с тупым любопытством на всё глазеющий, разиня, бездельник.)

 

“Тітушки” які знаходились на даху ТД Дарниця

 

приблизно 30 цеглин, які тітушки підготували на даху ТД, щоб закидувати ними людей

 

Нагадаємо, раніше Demcontrol вже писав про спроби депутата Д. Линько захоти ТД Дарниця.

Джерело

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *