Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

В Орлівщині молодь пофарбувала міст

В Орлівщині молодь пофарбувала міст

13 июня 2017 0 Comments

Сьогодні активна молодь Орлівщини закінчила фарбувати єдиний у селі міст. Старожили говорять, що останній раз його білували близько десяти років тому.

Нашим журналістам вдалося поспілкуватися з молодою гарною дівчиною, мамою, активною учасницею багатьох заходів Олександрою Дмитрушенко. Вона розповіла, що фарбували міст близько п’яти тижнів.

– Ідею підхопили, коли побачили пофарбований місток у районі монастиря Ми вже робили малюнки в селі, а цей проект більш масштабний. Коли фарбували, часто чули подяку від місцевих і запитання, хто ми такі, хто це вигадав і хто оплатив, чи отримали ми за це платню. Та були такі, хто був проти. Бунт, в основному був у соцмережах. Нам навіть прийшлося провести голосування. Воно показало, що більшість «За». Фарбу дали спонсори, які живуть або мають дачу на Старій Слободі (прим. автора – назва мікрорайону). Робили ми це безкоштовно, в основному, фарбував Максим Лисенко, всі інші йому допомагали. За підрахунками долучилося 16 людей. Допомогли усі потроху! – зазначила Олександра.

Дуже добре, коли молодь не боїться брати на себе відповідальність та самостійно, невеликими кроками робити зміни на краще. Держава, яка має таких громадян буде успішною!

 

Новомосковская Жизнь

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *