Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

А хто це знову бреше про реформи і нагороджує ворогів України?

А хто це знову бреше про реформи і нагороджує ворогів України?

29 июня 2017 0 Comments

Цинічний барига Петя Порошенко запевняє західних журналістів, що його банда нібито подолала інфляцію, а влада України просуваються вперед у боротьбі з корупцією.

«Ми добилися блискучих результатів у боротьбі з корупцією і в реформах, які торкнулися всіх секторів нашої економіки та суспільства», – бреше Порошенко виданню «Фігаро», яке зразу ж нагадує, що Україну визнано найбіднішою і найкорумпованішою країної Європи і наводить слова директора Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в країнах Східної Європи і Кавказу Френсіса Маліжа, який порівнював боротьбу з корупцією в Україні зі спортивною риболовлею: «Боротьба з корупцією в Україні схожа на спортивну риболовлю. Спочатку ловиш рибу, фотографуєшся з нею, а потім відпускаєш».

Порошенко також фантазує, що проблема корупції в Україні з великими труднощами піддається усуненню нібито через важку радянську спадщину, але забуває про свою особисту гіперкорупційну діяльність. Як тут не пригадати слова генкумпрокурора Юри Луценка: «Розкрадання бюджетних коштів повинно бути під нашим особистим контролем…»

Соцмережі також киплять від люті, згадуючи, кого нагороджує «солоденький» олігарх. Порошенко нагородив державними нагородами двох відомих корупціонерів, які будучи депутатами Верховної Ради попереднього скликання голосували за так звані «диктаторські закони 16 січня».

Про це повідомляє журналіст Роман Шрайк на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагороди від Порошенка отримали народний депутат Олександр Герега та екс-нардеп, а нині градоначальник Чернігова Владислав Атрошенко. Герегу нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня, а Атрошенка – орденом «За заслуги» III ступеня.

Нагороди було вручено з нагоди Дня Конституції України «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

16 січня 2014 року простим підняттям рук ВРУ ухвалила низку законів, які виводили з правового поля протест на Майдані. Після цього на вулицях столиці почалися криваві зіткнення і з’явилися перші вбиті серед «майданівців».

Нагороду отримав і деловий партнер Борислава Розенблата — градоначальник Житомира Сергій Сухомлин.

Також усі згадують, що рівно два роки тому олігарх Порошенко нагородив орденом нелегітимного голову ЦВК Михайла Охендовського (Підрахуя № 2).

Журналіст Олександр Ружанський з приводу нагороджень висловлюється як завжди дуже грубо:

«Друзі, тільки що дізнався, що мудло на прізвище Порошенко і з ім’ям Петро, користуючись своїм мерзотним перебуванням на вищій посаді в державі, нагородив орденом “За заслуги” 3 ступені корупціонера, злочинного переслідувача добровольців і військовослужбовців-патріотів, дружбана покійного терориста Жиліна, кришувателя конвертаційних центрів, колишнього військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика. Того самого Кулика, справа відносно якого, за незаконне збагачення, розглядається у суді…

Знаєте, багато хто каже, що Україну тримає в такому становищі недоздохлий совок. Але, я вже не раз казав і скажу ще раз: по рівню моральної збоченості публічних осіб, по ступеню їх відкритого блядства і ницісті, ми вже далеко обігнали СРСР.

Я не знаю таких прикладів в совку, коли людину, яку держава звинувачувала у скоєнні злочину, та ж сама держава нагороджувала своїм орденом.

І в мене вже не залишилося ні порівнянь, ні метафор, аби давати якусь оцінку тому, що відбувається. Пробили чергове дно, а знизу постукали? Всьо – приїхали, кінцева? Черговий піздец піздецов? В якій ми взагалі опинилися моральній дупі під керівництвом державою Хуйлорошена і його вірних хуйлорошенчиків? І чого нам чекати далі, друзі?»

Микола Крамольник

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *