Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Погрожували закопати: На ринку у Дніпрі сліпого чоловіка побили за пошкоджений рекламний стенд

Погрожували закопати: На ринку у Дніпрі сліпого чоловіка побили за пошкоджений рекламний стенд

17 августа 2017 0 Comments

Потерпілий розповідає, що рекламна конструкція стояла посеред тротуару і йому, як незрячому, було важко обійти її.
На ринку у Дніпрі охоронці побили сліпого чоловіка. Ілюстрація: Днепр Час.На ринку у Дніпрі охоронці побили сліпого чоловіка. Ілюстрація: Днепр Час.

На одному з ринків в Дніпрі працівники магазину побили інваліда по зору за те, що той наштовхнувся на рекламну конструкцію і пошкодив її. Про це в Facebook повідомляє Тетяна Суворова, передають Патріоти України.Інцидент стався напередодні ввечері на ринку «Калинівський» в Дніпрі. Інвалід першої групи Андрій Ріпний повертався додому, проходячи через ринок. Біля одного з магазинів він випадково натрапив на штендер і перекинув його. Після падіння конструкція зламалася.

«Реакция владельцев или продавцов из МАФа «Технокеш» была просто возмутительно неадекватной: они сломали инвалиду трость, угрожали закопать, применяли физическую силу, возможно, у него сломан мизинец. В этом приняли участие охранники рынка», — додає жінка.

Потерпілий розповідає, що рекламна конструкція стояла посеред тротуару і йому, як незрячому, було важко обійти її. «Пешеходы зрячие его обходят, а мамочки с колясками маневрируют…Я палочкой отстучал, сделал пару шагов и начал двигаться, держась правой стороны. Этот штендер стоял на моем пути», — сказав Ріпний. При цьому начальник управління реклами Дніпровської міськради Руслан Мороз розповів, що все штендери в Дніпрі стоять без дозволів.

Джерело

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *