Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

УДАР вимагає відставки Азарова і Попова

УДАР вимагає відставки Азарова і Попова

27 марта 2013 0 Comments

Партія УДАР висловлює своє обурення діями прем’єр-міністра України Миколи Азарова, який перевищив свої повноваження, примусово видаливши з зали засідань уряду народного депутата від “УДАРу” Сергія Капліна.

Про це йдеться у заяві партії.

“Закон України “Про статус народного депутата” та Регламент Кабінету Міністрів чітко передбачає, що будь-який народний обранець  має право брати участь в засіданні Кабміну”, – зазначають в УДАРі, і наголошують, що подібні перепони у спілкуванні депутатів з урядовцями виникли саме за прем’єрства Азарова.

В УДАРі зазначають, що народний депутат Сергій Каплін був делегований партією на засідання уряду для того, аби висловити позицію політичної сили, за якою стоять мільйони виборців щодо подолання наслідків стихії. “УДАР” запропонував уряду вже зараз створити всеукраїнський антикризовий штаб для подолання повені, що насувається на Україну, аби не повторилася ситуація із неготовністю долати наслідки стихії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Королевська пообіцяла вчити українську і надалі ходити до Ради

Натомість, Азаров, замість того, аби вислухати депутата, що заздалегідь поінформував про свою присутність на засіданні уряду, зірвався на крик, вчинив істерику, що свідчить не лише про його повне невміння спілкуватися з людьми і керувати країною, і демонструє зневагу до всього парламенту.

“УДАР” не буде мовчки спостерігати за бездіяльністю влади. Місія опозиції- контроль влади і пропозиції по вдосконаленню роботи влади. Тому не чекайте від нас ролі статистів і будьте готові до діалогу”, – наголошують в “УДАРі”.

“Уряд має надати суспільству достовірну інформацію про хід подолання наслідків стихії, притягнути до відповідальності всіх винних у колапсі, в першу чергу главу КМДА Олександра Попова, керівництво МВС і Автодору , а не перекладати провину на стрілочників. Вже сьогодні уряд має готуватися до паводків. Саме це намагався сказати на засіданні уряду Каплін, якому безсоромно не дали слова, попри те, що він заздалегідь попередив  про  свою присутність на  засіданні”, – йдеться в заяві.

“Ми розцінюємо дії Азарова і його уряду як намагання уникнути відповідальності, неготовність до діалогу з суспільством і чесно говорити про проблеми”, – говорять в “УДАРі”.

В партії наголошують,  що останні події ще раз засвідчили, що уряд Азарова негайно має піти у відставку.  Тому “УДАР” вимагатиме включення цього питання до порядку денного на наступний пленарний тиждень. “Ми будемо апелювати до народних депутатів, аби вони приєдналися до опозиції і відправили уряд Азарова на політичну пенсію ще до початку паводка”,- йдеться в заяві “УДАРу”.

 Джерело: Gazeta.ua
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *