Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ЦИРК НЕ ПРИЇДЕ. У НОВОМОСКОВСЬКУ Й ТАК ЯВНИЙ НАДЛИШОК КЛОУНІВ

ЦИРК НЕ ПРИЇДЕ. У НОВОМОСКОВСЬКУ Й ТАК ЯВНИЙ НАДЛИШОК КЛОУНІВ

26 октября 2017 0 Comments

ЧЕРГОВУ СЕСІЮ ЗНОВУ ПРОВЕЛИ НА ХЛІБОЗАВОДІ. ПЕРШЕ ПИТАННЯ – ЩОДО ПРИВЕДЕННЯ ДО ПРИСЯГИ МІСЬКОГО ГОЛОВИ –
НЕ РОЗГЛЯДАЛИ

Наш виконком прийняв рішення про заборону в місті пересувних гастролей зоопарку й зооцирку. Очевидно, посадовці бояться конкуренції. І справді, навіщо нам чужий цирк, якщо є свій. І він теж пересувний, тільки пересувається, як правило, у бік хлібозаводу…

Минулої п’ятниці вранці раптово, без оголошення (погодьтеся, звучить як зведення Інформбюро від 22 червня 1941 року) депутати зібралися на хлібозаводі і знову провели підпільну сесію.
Нагадаємо, раніше в.о. міського голови своїм розпорядженням призначив сесію на 29 вересня у приміщенні виконкому. Потім перелякані депутати традиційно направили йому заяву з проханням перенести її в бібліотеку. Причина – боязнь за своє життя і здоров’я. Але і в бібліотеку вони не прийшли, тому сесія не відбулася. Купа питань порядку денного так і залишилися не розглянутими. Перше серед них – приведення до присяги міського голови, обраного на виборах 25 жовтня 2015 року (зверніть увагу – пройшло вже 2 роки!)
Після цього розпоряджень про скликання сесії на іншу дату не було і досі не має. А депутати зібралися 20 жовтня “по свистку” невидимого ляльково да. Причому, оповіщали їх у ніч напере додні, а на сесію покликали не всіх 36, а лише 24 обраних. Очевидно, щоб ніхто не влаштовував “бузу” і щоб сесію провести за рекордно короткий термін. З числа ЗМІ залучили журналістів ТРК “Самарь”.
Що вони там наприймали? Поки що невідомо, бо досі жодне рішення на офіційному сайті міської ради не оприлюднене.
Поінформовані джерела стверджують, що депутати знову ділили бюджетні гроші. А головне – без широкого обговорення з громадськістю проголосували за створення об’єднаної територіальної громади, куди увійде Новомосковськ і сім сільрад. Тепер очікуємо, коли такі ж рішення приймуть у селах, потім папери перевірять в обладміністрації, і ЦВК призначить нам дату виборів.
Список депутатів, яким ляльководи довірили бути присутніми на сесії:
1. Александрович Андрій, Опозиційний блок.
2. Барсук Михайло, Опозиційний блок.
3. Бочкар Олександр, Опозиційний блок.
4. Васил’єв Дмитро, Опозиційний блок.
5. Вишневський Юрій, БПП.
6. Гаркавенко Олександр, БПП.
7. Дакова Тетяна, партія “Відродження”.
8. Жовненко Василь, Опозиційний блок.
9. Заблуда Віктор, партія “Відродження”.
10. Земляний Сергій, БПП.
11. Карачевцев Юрій, Партія Зелених.
12. Кістриця Станіслав, Партія Зелених.
13. Козаченко Галина, Опозиційний блок.
14. Коротич Світлана, партія “Відродження”.
15. Корчевська Валентина, Опозиційний блок.
16. Кузнєцов Володимир, партія “Відродження”.
17. Лєбєдєв Роман, Партія Зелених.
18. Морозов Костянтин, Опозиційний блок.
19. Петрусенко Зоя, Опозиційний блок.
20. Поздняков Сергій, Опозиційний блок.
21. Сидорчук Павло, БПП.
22. Фінько Володимир, Опозиційний блок.
23. Фрейдін Олексій, Опозиційний блок.
24. Шаповалова Лариса, Опозиційний блок.
Цей список точнісінько повторює список учасників попередньої сесії 3-місячної давнини. Тож це вже увійшло в систему – решту депутатів, яких не вдалося “скупити оптом”, залишати “за бортом” політичного життя міста.
А це вже – порушення чинного законодавства. Так, в Законі України “Про статус депутатів місцевих рад” читаємо:
“Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов’язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування. Депутат місцевої ради наділяється всією повнотою прав, необхідних для забезпечення його реальної участі у діяльності ради та її органів”.
Зверніть увагу, що депутат не має право, а зобов’язаний брати участь у здійсненні місцевого самоврядування. Але як це реалізувати у Новомосковську, де частину депутатів просто ігнорують? А отже й відпадають підстави для їх “реальної участі у діяльності ради”.
Як це не прикро, але це всього лише чергове порушення з боку керманичів міста і депутатської більшості, і ці порушення вже стали звичними. До речі, за них традиційно ніхто відповідальності не понесе.

Р.S. Цікаво, а як відреагують городяни, якщо на сайті виконкому зареєструвати електронну петицію про заборону не тваринного, а людського цирку в Новомосковську? Чи багато голосів вона набере?

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *