Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Останнім часом дуже стримував себе, дивлячись на ситуацію у місті та поведінку багатьох новомосковських діячів.

Останнім часом дуже стримував себе, дивлячись на ситуацію у місті та поведінку багатьох новомосковських діячів.

31 октября 2017 0 Comments

Давно я не брав до рук перо. Останнім часом дуже стримував себе, дивлячись на ситуацію у місті та поведінку багатьох новомосковських діячів.

Просто так говорити не буду, не хочу витрачати дорогоцінний час та перейду одразу до діла. Знаючи активність наших, так сказати діячів, я не можу зрозуміти їх мовчання. Про що це ти говориш, діду запитаєте ви? Та про те, що цілі вихідні усе Дніпро обговорює обшуки у Департаменті стратегічного розвитку та інвестицій Дніпровської міської ради.

Як розповіла мені одна моя гарна знайома, котра була безпосереднім очевидцем подій, працівники прокуратури розшукували досить вагому суму бюджетних коштів. Вони провели виїмку документів, для того щоб знати аж 3 мільйони гривень. Як розповіла мені все та ж знайома, зникли вони за час роботи нашого найосвіченішого юриста, мужнього захисника «Ёлок» та найактивнішого активіста усього «Нашого Новомосковська» – Сергія Олександровича Рєзніка.

За доброю традицією нашого роботягу, працівники правоохоронних органів шукаю «вдень з вогнем». А тим часом довірені особи намагалися «решить вопрос» з самим Альбертовичем, та той у грубій, притаманній тільки йому формі сказав, що з таким він зв’язуватися не хоче.

Дуже хочеться допомогти працівникам прокуратури та підказати, що знайти Сергія Олександровича можна буде з 10.00 у місті Києві, за адресою: вул. Прорізна, 15. У цей час тут буде проходити конкурс на голову Новомосковської районної державної адміністрації, у якому наш активіст буде приймати безпосередню участь. Ось посилання на розпорядження http://www.president.gov.ua/documents/1872017-rp-22786

Ось така фігня малят!

Степан Галябарда
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *