Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Головам ОСББ міста розповіли, як зробити свій будинок успішним

Головам ОСББ міста розповіли, як зробити свій будинок успішним

24 ноября 2017 0 Comments

Сьогодні у актовій залі НККЕП ім. С.В.Литвиненка зібрались голови ОСББ міста аби знайти відповіді на наболілі питання.

Захід пройшов за ініціативи ГО «Наш Новомосковськ» та її лідера Сергія Рєзніка. Доповідачами були член Національної ради при Кабміні з питань створення та функціонування ОСББ, голова Асоціації розвитку ОСББ і ЖБК «Сучасний дім» Катерина Чижик та член національної ради з питань ОСББ при КМУ Тамара Мірошниченко.

Хочеться відзначити високий рівень організації заходу. Чемність жінок, які проводили реєстрацію просто вражала. Навіть я, постійний критик, не змогла встояти і розповіла свою адресу, телефон та навіть безкоштовно оформила підписку на рік газети «Новомосковська правда».

Під час заходу поважні експерти відповіли на наболілі питання щодо централізованого та автономного опалення, обговорили порядок утеплення будинків і можливі шляхи залучення коштів, й встановлення загально будинкових газових лічильників та багато іншого.

Дуже добре, що проблемами голів ОСББ хоч хтось переймається та допомагає їм . Зовсім не зрозумілою є позиція міської влади. Невже це не стосується першого заступника міського голови Юрія Карачевцева та начальника управління ЖКГ та КБ Станіслава Сігіди. Напевно для їх гаманця краще провести черговий тендер, чим організувати зустріч з людьми. Якби наші головні комунальники більш професійно підходили до виконання своїх повноважень, то такого тотального незадоволення їх роботою серед містян можна було б уникнути.

Саме такі заходи повинні ініціювати та проводити Юрій Васильович та Станіслав Юрійович. Саме їх безпосередню роботу виконала ця громадська організація. Коли вже влада, в особі цих двох великих керівників, почне брати на себе відповідальність? І не потрібно потім ображатись на журналістів та блогерів, якщо саме ви не можете або не хочете виконувати свої функції. Дуже добре, що знаходяться небайдужі активісти, які не бояться піти в народ і виконати роботу влади. У черговий раз жителі міста показали Юрію Карачевцеву та Станіславу Сігіді не тільки на їх величезні прогалини у роботі, а й на те, що вони чудово зможуть справитись і без них. Показово, що їх роботу бездоганно виконують ті, хто насправді переймається добробутом жителів. І не треба плакатись під час чергових виборів про власні низькі рейтинги і рейтинги політичної партії, яку ви, шановні, «вдало» представляєте.

P.S. На моїй пам’яті всі спроби управління ЖКГ зібрати голів ОСББ зазнавали повного фіаско, збиралось від сили 20-25 чоловік. Так ось, сьогодні на заході було близько 75 чоловік. Думаю дана цифра повинна у черговий раз змусити замислитись керівництво міста та наших доблесних комунальників.

Ксения Дзегарницкая

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *