Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ЛЮДЕЙ ДІСТАЛО: У Черкасах розгромили суд, що відпустив БППшника, який вкрав 38 млн грн (ФОТО)

ЛЮДЕЙ ДІСТАЛО: У Черкасах розгромили суд, що відпустив БППшника, який вкрав 38 млн грн (ФОТО)

12 декабря 2017 0 Comments

исутні влаштували безлад після того, як підозрюваного у зриві опалювального сезону в Смілі відпустили на поруки.

У Черкасах розгромили приміщення Придніпровського районного суду за звільнення бізнесмена, підозрюваного у привласненні 38 млн грн і у зриві опалювального сезону в Смілі.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби суду. 7-8 грудня суддя Сергій Дунаєв розглядав клопотання поліції про арешт бізнесмена Андрія Карпенка, підозрюваного у привласненні 38 млн грн і зриві опалювального сезону в Смілі Черкаської області.

При розгляді справи в залі судових засідань перебували вільні слухачі. Після того, як суд оголосив своє рішення, відмовившись заарештувати підозрюваного, присутні в залі люди відмовилися випускати суддю та секретаря судових засідань із залу.

/ прес-служба суду

«З числа вільних слухачів, які були присутні в залі судових засідань, було близько 20-30 осіб, чоловічої статі, які стали вести себе агресивно, висловлювати погрози у бік судді, висловлюючи бажання і намір заподіяти шкоду його здоров’ю та майну», — йдеться в повідомленні.

До 3:00 суддя разом з секретарем перебував у залі судових засідань, намагаючись вгамувати агресивних протестувальників. Вони змогли залишити зал лише за допомогою поліції.

В цей час агресивно налаштовані особи почали з допомогою меблів у залі судових засідань блокувати проходи до сходів і приміщення суду, яке відокремлене від центрального проходу.

Зазнаається, що кілька особливо агресивних осіб чоловічої статі мали намір нашкодити здоров’ю судді Дунаєва, а також неодноразово висували вимоги негайно прийняти інше судове рішення. В результаті вказаних подій було пошкоджено майно суду.

Джерело

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *