Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ЧОМУ МИ МАЄМО ВІДНОВИТИ МАЙДАН В ДНІПРІ

ЧОМУ МИ МАЄМО ВІДНОВИТИ МАЙДАН В ДНІПРІ

16 декабря 2017 0 Comments

Революція Гідності перемогла Януковича, але не його режим. Олігархія і надалі править країною.Докорінної зміни політичної системи не сталося. В результаті, після трьох років правління, Порошенко міцно закріпив за собою статус головного олігарха країни, вся влада сконцентрувалася в руках однієї людини та його бізнес-партнерів.

За три роки президентства Порошенка Україна не тільки повернулась до часів розквіту “Сімʼї” Януковича, а зробила життя українців ще нестернішим. Прірва між народом і олігархами збільшилася в рази, внутрішня економічна політика правлячого класу веде до знищення українців як нації. Замість організації реального опору російській агресії влада Порошенка збільшила товарообіг з країною агресором у два рази і тим саме підтримує продовження війни на сході України, вбивство тисяч найкращих українців-патріотів. Це бізнес на крові українців!

Ефемерні 144 реформи, про які розповідає Порошенко, фактично ніяк не вплинули на рівень життя українців А ухвалені цієї осені судова, освітня, пенсійна і медична “реформи” є бурхливою імітацією “покращення” і вічномайбутнього “життя по-новому”.

Без знищення корупції в Україні немає майбутнього!
Однак зміни конкретньої особи в кріслі недостатньо — ми маємо прагнути змінити систему. І це було однією з вимог Революції Гідності.

В 2014 році режим Януковича завдяки нашому потужному тиску по всій Україні похитнувся, але не був знищений і наразі, як гідра, відновився вже в більших розмірах. Кожен день перебування нинішньої влади у владі знищує Україну, яка вже опинилась на узбіччі світової економіки, і в той же час посідає перші місця по корупції. Україна вже стала відноситись до країн третього світу, як найбідніші країни Африки. Україна перестала бути субʼєктом міжнародного права і опинилась під зовнішнім управлінням.

Далі так терпіти не можна. Або ми, народ України, відновимо свою честь і гідність і примусимо владу працювати на Україну або її змінимо, або вона знищить Україну, а нас перетворить на своїх рабів.

НАСТАВ ЧАС ВРЯТУВАТИ УКРАЇНУ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *