Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

В ДНІПРІ ВІДНОВЛЕНО ЄВРОМАЙДАН

В ДНІПРІ ВІДНОВЛЕНО ЄВРОМАЙДАН

19 декабря 2017 0 Comments

15 грудня 2017 року в Дніпрі біля будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації відбувся мітинг громадськості, присвʼячений виконанню владою вимог Дніпропетровського Євромайдану. Організатором мітингу виступила громадська організація “Народна воля Дніпра”.

Мітинг проводили координатори Дніпропетровського Євромайдану І. Маркевич і В. Сухов. В мітингу приймало участь біля 40 учасників. Учасники мітингу тримали лозунги з гаслами “Руки геть від НАБУ!”, “Луценко у відставку!”, “Корупціонерів з влади геть!”, “Владу — народу, корупціонерам — тюрьми!”, “Влада, виконуй вимоги Майдану!” та інші.

Учасники мітингу виконали славень Державний Гімн України, хвилиною мовчання помʼянули Небесню сотню. Перед учасниками мітингу виступили І. Маркевич, В. Сухов, голова Асоціації фермерів депутат обласної ради А. Гайворонський, активіст Магдалинівського району, Дніпровський активіст А. Бут. Мітинг прийняв рішення про відновлення Євромайдану в Дніпрі у звʼязку з невиконанням центральною і місцевою владою вимог як Київського, так і Дніпропетровського Майданів. Координатор Дніпровського Євромайдану повідомив про організацію штабу Дніпровського Євромайдану і розгортання намету штабу. Учасники мітингу прийняли Резолюцію Дніпровського Євромайдану і рішення про направлення Резолюції Президенту України і голові Дніпропетровської облдержадміністрації

Ніхто з облдержадміністрації до учасників мітингу не вийшов. Не прийшли до відновленого Дніпровського Євромайдану і особи, нагороджені орденом “За мужність” від Президента України і годинниками від голови облради за участь в Майдані 2013/2014 року.

Відеозвіт з мітингу по відновленню в Дніпрі Євромайдану

Василь Сухов
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *