Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Сьогодні сталося те, що повинно було б статися два роки тому – переміг здоровий глузд!

Сьогодні сталося те, що повинно було б статися два роки тому – переміг здоровий глузд!

21 декабря 2017 0 Comments

Декілька років сотні тисяч споживачів з різних міст України звертались до НКРЕКП, до Міністерств та інших державних органів отримували відписку що все законно.
Тим часом Макухи, Френкелі,Вовки, Фірташі знущалися над народом України

Сьогодні сталося те, що повинно було б статися два роки тому – переміг здоровий глузд!

“Законодавчим актом встановлено, що загальнобудинковий лічильник газу може бути встановлений лише за згодою співвласників багатоквартирного будинку та передбачити, що встановлення індивідуальних лічильників природного газу може здійснюватися на умовах співфінансування побутових споживачів та суб’єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території за рахунок тарифу на розподіл природного газу.

Законом встановлено заборону для Операторів ГРМ щодо припинення постачання газу у багатоквартирний будинок у разі ненадання співвласниками такого будинку згоди на встановлення загальнобудинкового лічильника газу.

Законом змінено термін встановлення індивідуальних лічильників газу з 01 січня 2018 року на 01 січня 2021 року.

Законом також встановлено, що суб’єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов’язані забезпечити встановлення саме індивідуальних лічильників газу, а не загальнобудинкових.

Законом визначено механізм встановлення індивідуальних лічильників газу малозабезпеченим категоріям громадян (отримувачам субсидій та інших соціальних виплат) незалежно від наявності загальнобудинкового лічильника.”

От би ще якби вистачило в когось здорового глузду та політичної волі надіслати до в`язниці тих, хто на користь Фірташу розтратив міліярди гривень на металобрухт на будинках для спотворення обліку.

Андрей Иванченко

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *