Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Суддя який відпустив Крисіна, має сісти до в’язниці!

Суддя який відпустив Крисіна, має сісти до в’язниці!

27 декабря 2017 0 Comments

22 грудня 2017 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Олег Лінник оголосив вирок у справі щодо вбивства журналіста газети «Вести» В’ячеслава Веремія під час Євромайдану, яким керівника групи «тітушок» Юрія Крисіна було засуджено до 4 років позбавлення волі умовно (з випробувальним терміном у два роки).

 

Вважаю, що таким чином суддя фактично відпустив причетного до вбивства Крисіна, який неодноразово вчиняв кримінальні правопорушення та тривалий час вів і веде злочинну діяльність!

Під час судових засідань було встановлено, що 17 лютого 2014 року Крисін погодився за 20 тисяч доларів зібрати групу «тітушок» для протидії активістам Євромайдану. Увечері 18 лютого 2014 року журналіст провладної газети «Вєсті» В’ячеслав Веремій повертався з Майдану на таксі. Машину примусово зупинили за допомогою гранати, помітивши, що Веремій веде зйомку. Журналіста витягли з авто. Не розбираючись, в якому виданні працює, побили, вистрілили та продовжили побиття. Внаслідок нападу В’ячеслав Веремій загинув. Відео цього було оприлюднене МВС у листопаді 2014 року (доступ за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Bns9kw87K4c).

Крисін у суді визнав свою провину, зізнався в хуліганстві та завданні тілесних ушкоджень. При цьому, суддя вирішив, що дії Крисіна підпадають під ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство), але є пом’якшувальні обставини у вигляді каяття та наявності двох малолітніх дітей. Із незрозумілих причин, суддя Лінник не врахував ряд обставин, які не могли йому бути невідомими, щодо іншої злочинної діяльності Крисіна.

При цьому, слідчі вважають Крисіна однією з ключових фігур у ієрархії «тітушок», які займались нападами, викраденнями, катуваннями та вбивствами під час Євромайдану (https://www.facebook.com/HeavenlyHundredLawyers/videos/907609419386980/).

Незважаючи на очевидні обставини, суддя Олег Лінник постановив завідомо неправосудне рішення, що містить ознаки вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 375 КК України.

Звернуся до Генппрокурора Юрія Луценка з вимогою негайного внесення відомостей про злочин судді Лінника до ЄРДР і притягнення його до кримінальної відповідальності. Невже можна так легко пробачати смерті невинних людей?!

Виталий Куприй

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *