Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Найкращий читач року у Новомосковську знову на старті

Найкращий читач року у Новомосковську знову на старті

8 февраля 2018 0 Comments

Традиційним стало щорічне проведення Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року», який відбувається у три етапи. У цікаві та пізнавальні мандри по книжковому морю вирушили учні 6 та 7 класів міста Новомосковська.

На початку лютого стартував перший етап, що проводиться на базі шкільних бібліотек міста. Бібліотечні фахівці центральної дитячої бібліотеки долучилися до його проведення, відвідавши  школи міста та оголосивши умови конкурсу.

На переможців творчого змагання очікуватиме другий етап (міський), що буде проводитися у дитячій бібліотеці. Журі конкурсу на всіх його етапах враховуватиме кількість прочитаних учасниками книжок, зокрема, дитячої класики та сучасної української літератури,  начитаність та ерудованість конкурсантів.

Доля ж головного призу змагання – поїздки до Львова на фестиваль дитячого читання «Книгоманія»  вирішуватиметься на обласному етапі в дитячій бібліотеці для дітей у місті Дніпрі. Дитячий форум, який започаткувала громадська організація «Форум видавців» у Львові, вже багато років поспіль залишається одним з найбільших фестивальних заходів в Україні для читаючих дітей. Тому й не дивно, що побувати на ньому мріють сотні книголюбів із усієї України. Тож бажаємо всім юним читачам  натхненного читання, нових творчих знахідок – і нехай переможе сильніший!

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *