Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

На передодні Дня Святого Валентина новомосковці завітали на літературний акорд

На передодні Дня Святого Валентина новомосковці завітали на літературний акорд

14 февраля 2018 0 Comments

11 лютого бібліотекарі абонементу Новомосковської центральної міської бібліотеки запросили читачів на літературний акорд «Любов – наснага, любов – журба» за програмою «Бібліомаркет сучасної української книги».

Присутні на заході вели розмову про життя, любов та радість. Приємно вразили вірші улюблених поетів у виконанні учасників студії «Довіра» Тамари Косяченко, Оксани Гладкової, Валентини Ганкевич, Валерії Головченко.

Читачі Світлана Шубна, Лариса Волкова, Лідія Сокол, Лілія Сухінова та Альона Брусченко поділилися спогадами про своє перше кохання, розповіли любовні історії з життя видатних людей, які змусили і весело посміятися, і всерйоз замислитися, а деякі навіть зворушили до сліз.

Масу позитивних емоцій та святкового настрою додали пісні у виконанні активістів студії «Довіра» Надії Горілко і Марії Ярової, відеокліпи на пісні «А возраста, у женщин нет…», «Любите не взирая на года».

Також присутніх зацікавила книжкова виставка «Теплі історії про кохання». На ній були представлені твори українських і зарубіжних письменників, які розкривають захоплюючий світ прекрасних почуттів любові, ніжності, радості, які вчать нас цінувати ці високі миттєвості людського життя.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *