Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У юнацькому відділі Новомосковської центральної міської бібліотеки пройшла зустріч з ветеранами

У юнацькому відділі Новомосковської центральної міської бібліотеки пройшла зустріч з ветеранами

16 февраля 2018 0 Comments

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в юнацькому відділі Новомосковської центральної міської бібліотеки пройшов вечір-зустріч учнів 9-х класів СЗШ № 6 з ветеранами війни в Афганістані Сорокіним Борисом Михайловичем та Шульгіним Олегом Михайловичем.

Ветерани ділилися спогадами про страшні події Афганської війни майже тридцятирічної давнини.

Десять років тривали бойові дії під безжалісним афганським сонцем серед кам’яних гір та пекучої пустелі. Майже 600 тисяч українців взяло участь у страшних подіях, в тому числі і воїни з Новомосковська, що навіки залишили свої імена в історії.

Запрошені гості розповіли про мужніх представників нашої землі, про перебіг подій та подробиці військових операцій; про свої непрості будні та найяскравіші спогади. Особисті спостереження, яскраві деталі вкупі з точними фактами змусили школярів, затамувавши подих, слухати учасників війни.

Фотографії та карта військових подій з особистих архівів ветеранів допомогли молоді зорієнтуватися на місцевості, про яку йшла мова.

У кінці зустрічі бібліотекарі Тур Н. П. та Бабарика А. В. познайомили присутніх з добіркою літератури про Афганську війну.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *