Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

До Міжнародного дня рідної мови Новомосковській бібліотеці подарували нові книжки

До Міжнародного дня рідної мови Новомосковській бібліотеці подарували нові книжки

22 февраля 2018 0 Comments

21 лютого, представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Наша рідна українська мова – найцінніше надбання, яке створили й зберегли для нас наші предки. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

Саме з нагоди такого чудового свята до читального залу Новомосковської центральної міської бібліотеки завітали студенти Новомосковського технікуму Дніпропетровської Національної Металургійної академії України.

Провідні бібліотекарі читального залу Новомосковської бібліотеки Біловоденко Н. Є. та Дегтяр Н. А. розповіли присутнім про десять цікавих фактів з української мови, ставили студентам запитання щодо рідної мови, запропонувала згадати присутнім приказки про рідну мову, читали загадки та багато іншого.

Також ведучі розповідали про багатство й милозвучність рідної мови, наголошуючи що мова – то не просто засіб спілкування, а глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, музика, мелодика, барви буття, сучасна художня, інтелектуальна та мислительська діяльність народу.

Присутні на заході студенти з задоволенням слухали яскраві, виразні та емоційні розповіді про рідну мову, її походження та особливості.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *