Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Куди пішли наші гроші …

Куди пішли наші гроші …

23 февраля 2018 0 Comments

Щойно відремонтована Гетьманська одразу стала аварійною!

У 2017 році на ремонт вулиці Гетьманської витратили майже 8,5 мільйонів гривень. Не встигли закінчити ремонт, як одразу там з’явилися дорожні знаки «Вибоїна». Очевидно, йде до того, що і у 2018 році на ремонті Гетьманської готуються «відмити» круг­леньку суму.

Як ми вже повідомляли, влітку 2017 року тендерний комітет КП “НККП” провів конкурс по вибору виконавця робіт з ремонту вулиці Гетьманської. Його виграла фірма, засновником якої є помічник народного депутата Вадима Нес­теренка. Після оприлюднення цієї скандальної інформації в нашій газеті тендерний комітет КП “НККП” моментально відмінив своє рішення і оголосив переможцем торгів іншу фірму – ТОВ “УПС”. Вартість ремонту вулиці оцінили у майже 8 з половиною мільйонів.

Визначений у договорі термін виконання робіт – до 25 серпня, але строки привалили, потім пішов аврал і порушення технології: підстилаючий шар асфальту поклали значно тоншим за норму, насипали непромитий щебінь, який не повністю прилип до бітуму, тому щебінь розлітався з-під коліс і спричиняв клуби пилу після кожної автівки. Водіїв обурювало також те, що на дорозі нарізали ями і кидали їх напризволяще на кілька тижнів, машинам неможливо було проїхати. Причина недоліків – недобросовісний підрядник плюс безконтрольність міських чиновників, які і обрали цього підрядника.

А вже з осені по вулиці Гетьманській красуються дорожні знаки «Вибоїна». З «Правил дорожнього руху» відомо, що так позначається ділянка дороги з вибоїнами чи просіданнями дорожнього покриття на проїзній частині.

Згідно з ПДР, цей знак — тимчасовий і встановлюється на період, необхідний для виконання відповідних робіт на дорозі. Але у Ново­московську свої правила – якщо вже знак встановили одразу по завершенню робіт, то його можна сміливо назвати не тимчасовим, а постійним. Тепер чекаємо на суму, яку закатають в асфальт у цьому році. Бо слово “ремонт” у Новомосков­ську може означати лише одне – відмивання грошей. Адже гроші можновладцям зараз потрібні як ніколи: на носі вибори в ОТГ, прийшла пора роздавати виборцям подачки.

Новомосковці уже знають: якщо влада заявляє, що буде щось робити для людей, значить, ще з десяток мільйонів стирять. Пам’ятаєте «Свадьбу в Малиновке»:

— Я же атаман идейный. И все мои ребята, как один, стоят за свободную личность.
— Значит, будут грабить

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *