Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковській бібліотеці відсвяткували річницю створення жіночого клубу «Роксолана»

У Новомосковській бібліотеці відсвяткували річницю створення жіночого клубу «Роксолана»

28 февраля 2018 0 Comments

25 лютого на абонементі центральної міської бібліотеки відбулося святкування 6-ї річниці жіночого клубу «Роксолана».

У сімейному колі «Хай мудрість книг об’єднує родину» зібралися учасники клубу, і ті, хто стояв на початку його створення, і ті, хто прийшов до нього недавно.

Ведучі, провідні бібліотекарі Тетяна Коряк та Ірина Уханова привітали всіх присутніх з Днем народження клубу. Лілія Сухінова та Ірина Тимофєєва поділилися спогадами про історію створення клубу. Голова клубу Лариса Волкова розповіла про його творчі досягнення та нові ідеї.

Поетичні і гумористичні вітання підготували: Тамара Косяченко, Антоніна Жебрик, Валентина Ганкевич та бібліотекар Вікторія Отавенко. Ліричні пісні у виконанні Івана Бодні, Павла Кухаря, Антоніни Жебрик, Ніни Єськіної, Валентини Ганкевич, Валентини Лимар подарували теплі хвилини насолоди. На свято завітав поет Віталій Хорошун, який прочитав свої вірші та подарував книжку «Откровение души». Слова вітання прозвучали і від старійшини клубу Агнії Матвіївни Клименко та активних учасниць клубу Лідії Сокол, Людмили Князєвої, Катерини Ліліцької. На них чекали подарунки – сюрпризи від працівників бібліотеки.

Переглянувши слайд-презентацію «Гармонія життя з бібліотекою», присутні з задоволенням згадали найяскравіші події з життя клубу.

Слова вдячності, добрі відгуки і побажання подальшого процвітання клубу стали найкращим свідченням його ефективності.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *