Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Як у Новомосковську день поезії відзначали

Як у Новомосковську день поезії відзначали

22 марта 2018 0 Comments

Щорічно у березні відзначається Всесвітній день поезії. Прийнято говорити, що поезія – це загущеність думки й почуття….. Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя; Ліна Костенко пише «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»…

Символічним знаком поезії, як відомо, є крилатий кінь – Пегас, адже «крилатість» – одна з важливих її якостей.Саме з приводу такого чудового свята у Новомосковській бібліотеці – філії № 1 в клубі «Золота душа» відбулося поетичне рандеву «Весна іде – красу несе».

Клубчани прийшли на зустріч з Дніпровською поетесою Наталією Вдовченко, яка читала вірші зі своїх збірок «На сон все це не схоже…» та «Осень в апреле».

Присутні поринули у неповторний світ поезії, із задоволенням прослухали вірші про весну та любов.

Активні клубчанки О. Лебідь, Т. Мощенко читали вірші поетів – земляків В. Котова, Н. Калити, Г. Шепітько. Бібліотекар Г. Дудка познайомила з літературою книжкової виставки «Поетичне слово наших земляків».

Присутні поспілкувалися, відпочили душею, поспівали українських народних пісень.  Поетична зустріч пройшла в атмосфері доброзичливості та домашнього затишку.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *