Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Новомосковцям розповіли про Ґендер та дискримінацію

Новомосковцям розповіли про Ґендер та дискримінацію

23 марта 2018 0 Comments

21 березня в Новомосковській центральній бібліотеці пройшов тренінг «Ґендер та дискримінація» в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що впроваджує Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Тренери Ярослава Мінкіна і Олеся Архіпова вели розмову про ґендерну рівність та дискримінацію в Україні та за кордоном. На тренінгу розглядались позитивні і негативні стереотипи, що існують у сучасному українському суспільстві, а також процес їх трансформації в упереджене ставлення та дискримінацію.

На конкретних прикладах учасникам представили критерії дискримінації: порушення прав і свобод, наявність певної захищеної ознаки, відсутність правомірної об’єктивної мети та недотримання принципу пропорційності між метою і способами її досягнення. Також були порушені деякі питання ґендерно-орієнтованого бюджетування – найефективнішого інструменту досягнення ґендерної рівності.

Наприкінці заходу учасникам тренінгу були вручені сертифікати.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *