Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Вакханалія в Новомосковську

Вакханалія в Новомосковську

12 апреля 2018 0 Comments

ЗНОВУ СІЛИ В КАЛОШУ: міська влада сама створює проблеми,
потім героїчно з ними бореться

У Новомосковську є кілька комунальних підприємств. Практично всі – збиткові, тому для виживання регулярно висмоктують кошти з міського бюджету. І при своїй збитковості виживають непогано.
Рік тому наші депутати створили ще одного монстра – КП «Новомосков­ський Комсервіс», до функцій якого входить розставляти по місту кіоски. Чим вони активно й зайнялися, викликаючи лише спротив і невдоволення городян захаращуванням тротуарів і газонів, вирубуванням зелених насаджень, порушенням усіх наявних законодавчих норм. Але на скарги ніхто у виконкомі уваги не звертає: кіоски – це живі гроші, а хто ж від них відмовиться?

Яскравий приклад: «Новомосковська правда» ще за минулої міської влади писала про те, як виконкомівська «Волга» щоранку починає робочий день із заїзду до «наливайки» на вході до центрального міського пляжу. Збирали данину? А вже за нової влади кафе розширилося, залізло навіть у межі парку і прийняло вигляд капітальної споруди. А змиви й досі йдуть невідомо куди. І всіх усе влаштовує, бо домовлятися чиновництво вміє…

І ось директор КП «Новомосковський Комсервіс» надав дозвіл власнику цього кафе звести прямо в парку на набережній надводний літній майданчик для столиків. Ну, приблизно такий, який відхватив собі (знов-таки – за потурання влади) власник кафе по Паланочній в районі острова.
На санітарні норми і правила використання водних об’єктів взагалі уваги ніхто не звертає, бо це ж такі гарні годівнички для ненажерливих чиновників!

В неділю, 11 березня, в парку на набережній закипіла робота. На ділянці 50 на 5 метрів у воді вбили труби. У соціальних мережах одразу піднявся шквал критики і прокльонів на адресу міської влади. Це змусило їх призупинити роботи. Зараз розбираються, хто винен. Складно їм буде «призначити» винного – винні самі. Винні всі місцеві бариги, які не рахуються з думкою людей, а роблять усе підкилимно, шкодять довкіллю, погіршують умови проживання городян, аби лише трамбувати свої бездонні кишені.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *