Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ХИТРОЖОвтА ВЛАДА, ДУБЛЬ 2: РЕМОНТОМ ДИТСАДКА «ЮВІЛЕЙНИЙ» ЗА 14 МІЛЬЙОНІВ ЗАЙМЕТЬСЯ ФІГУРАНТ КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

ХИТРОЖОвтА ВЛАДА, ДУБЛЬ 2: РЕМОНТОМ ДИТСАДКА «ЮВІЛЕЙНИЙ» ЗА 14 МІЛЬЙОНІВ ЗАЙМЕТЬСЯ ФІГУРАНТ КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

13 июля 2018 0 Comments

Ми вже інформували наших читачів про те, як рік тому новомосковські посадовці намагалися провернути оборудку на 1,5 мільйона гривень, повісивши на плечі батьків учнів початкових класів СЗШ №18 ремонт приміщень школи, що їх до цього займав ліцей «Самара». Не вийшло. Батьки дружно піднялися і вказали зухвалим керівникам міста, де їхнє місце і куди вони повинні пріоритетно направляти бюджетні гроші.
Через два місяці після скандалу міська влада виділила гроші на ремонт колишнього дитсадка «Ювілейний», щоб нарешті відродити дошкільний навчальний заклад. Міське управління ЖКГ провело аукціон в системі Prozorro і серед 4-х учасників переможцем визначило ТОВ «Рубікон-Моноліт» з Дніпра, яке повинно було реконструювати дитсадок за 13 млн 798 тис. 200 гривень.

Досі через неповороткість Новомосковської міської ради ремонт не розпочався, але мова зараз не про це.
Що собою являє фірма «Рубікон-Моноліт»? Звернувшись до інформаційно-аналітичних платформ YouСontrol та Opendatabot, з’ясувалося, що наше управління ЖКГ знову обрало переможцем фірму, від якої несе кримінальним душком. Де їх тільки знаходять?

З протоколу №59 засідання тендерного комітету управління ЖКГ від 04.08.2017р.:
«Слухали: Сігіда С.Ю. – голова тендерного комітету, повідомив, що документи надані ТОВ “РУБІКОН-МОНОЛІТ”, відповідають умовам тендерної документації та запропонував: визнати переможцем ТОВ “РУБІКОН-МОНОЛІТ” та визначиться про намір укласти договір».
Голосували «за» – одноголосно.
Договір уклали, а підписав договір той-таки Сігіда, але уже в якості начальника управління ЖКГ. До речі, і тендерну документацію до аукціону затвердив… теж Станіслав Сігіда. Як це там співається: «Сам п’ю, сам гуляю, сам стелюся, сам лягаю».
Чи допустима така концентрація повноважень в одних руках, розбиратимуться контролюючі органи. Якщо розбиратимуться…
Так ось, в судовому реєстрі числиться 41 рішення в судових справах, де проходить ТОВ «Рубікон-Моноліт», у тому числі справах кримінальних.
Ось одна з них. Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська, справа № 201/8401/17, провадження № 1-кс/201/5434/2017. З ухвали від 13.06.2017 року:
«Прокуратурою Дніпропетровської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42017040000000417, відомості про яке 13.04.2017 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України, за фактом заволодіння грошовими коштами, що виділені Європейським Союзом в рамках Угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств» від 03.09.2008 для виконання програми «Забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб в Дніпропетровській області». Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні встановлено, що службові особи Дніпропетровської облдержадміністрації за попередньою змовою з представниками благодійної організації «Благодійний фонд «Допомога Дніпра» та ТОВ «Рубікон-Моноліт», зловживаючи службовим становищем, під виглядом виконання програми під час проведення ремонтних та відновлювальних робіт на 15 будівельних об’єктах, що знаходяться у комунальній та державній власності на території Дніпропетровської області, у тому числі оснащення їх необхідним обладнанням, привласнили частину виділених Європейським Союзом грошових коштів, які у подальшому легалізували через конвертаційні центри…»

Ось так виглядають фірми, яких обирає переможцями тендерів новомосковське управління ЖКГ. Досвід вони дійсно мають, але досвід чого?.. Тому ми й писали в одному з попередніх випусків газети, що хитрий все-таки відрізняється від ось таких – хитрожоВТих, які вважають, що навколо них одні ідіоти і ніхто нічого не бачить.

Подібне тягнеться до подібного. Це закон. Дві краплі однорідної рідини, розташовані поруч, прагнуть злитися в одну. Порядні люди тягнуться до порядних, так само як злодії до злодіїв. Народна мудрість права: “Скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти”.
Єдине питання до новомосковської влади: коли це все скінчиться?

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *