Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

В УКРАЇНІ ЗАБОРОНИЛИ МАФи ТА РЕКЛАМНІ КОНСТРУКЦІЇ НА ТРОТУАРАХ

В УКРАЇНІ ЗАБОРОНИЛИ МАФи ТА РЕКЛАМНІ КОНСТРУКЦІЇ НА ТРОТУАРАХ

26 июля 2018 0 Comments

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України внесло зміни до державних будівельних норм, що, зокрема, не допускають встановлення тимчасових споруд, рекламних та інших конструкцій на тротуарах вулиць.
Про це повідомляє прес-служба Мінрегіонбуду.
Відповідні норми застосовуватимуться під час будівництва нових доріг та вулиць, а також здійснення капітальних ремонтів чи реконструкції існуючих. Документ набуває чинності з 1 вересня.
«Пішохідні зони на те й називаються «пішохідними», то­му що призначені для пішоходів, для їх зручності та комфорту в пересуванні. Тому логічно, що на цих шляхах не потрібно встановлювати рекламні конструкції, кіоски чи розміщувати люки та дощоприймачі, адже це заважає безперешкодному руху по тротуарах та навіть може нести небезпеку для пішоходів», — повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.
Загалом, оновлені норми не допускають встановлення на тротуарах дорожніх огорож та опор, рекламних конструкцій, торгових кіосків, павільйонів, палаток, приямків від люків та дощоприймачів, а також сходів та ґанків будинків.
Цю інформацію нам дуже хотілося надрукувати жирним шрифтом і великими літерами – спеціально для влади Новомосковська, яка творить несусвітне і дійсно не розуміє, для чого існують тротуари.
Активність посадов­ців зі встановлення кіосків позбавлена здорового глузду і має, очевидно, єдину мету – збагачення будь-якою ціною, навіть через нанесення шкоди благоустрою території і погіршення комфорту проживання городян.
Але всьому приходить кінець.
Втім, є одне «але», і воно, як завжди, не надто обнадійливе: нашим царькам ніхто не указ, закон їм не писаний.
Скоріш за все, чекати на покращення міських пейзажів городянам доведеться аж до 2020 року.
А поки що негідники у владі продовжують трамбувати свої чемодани…

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *