Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА СТОВПАХ ЗАБОРОНИЛИ

РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА СТОВПАХ ЗАБОРОНИЛИ

26 июля 2018 0 Comments

Верховна Рада прийняла зміни до Закону «Про рекламу», якими забороняється розміщення реклами на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (в тому числі опорах) зовнішнього освітлення.

Зміни повинні сприяти збереженню автентичності та просторової композиції об’єктів культурної спадщини та архітектурних ансамблів. Крім того, відсутність реклами на стовпах має поліпшити ситуацію в сфері безпеки дорожнього руху.


Закон прийнятий на засіданні ВР 3 липня.
Як за закон проголосував наш народний депутат? Вадим Нестеренко не голосував, бо традиційно був відсутній на робочому місці у Верховній Раді.
А на настільних календарях, якими нардеп заполонив усі офіси Новомосковська, до речі, написано: «Працюю для людей». Напрошується питання: в якому місці і для кого конкретно?
+++
ФОТОФАКТ


Єдина клумба була перед швейною фабрикою. Схоже, і тут буде якась «наливайка». Як сказав заступник міського голови Костянтин Морозов, кожен клаптик землі у місті повинен приносити дохід. Ось тільки кому? І чим дихати людям, якщо нищаться останні залишки рослинності?! /Фото Лідії Рожко/

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *