Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

На Новомосковщини лунають вибухи

На Новомосковщини лунають вибухи

14 августа 2018 0 Comments

Вже декілька днів у мережі інтернет широко обговорюють вибух, який стався на подвір’ї фермера Дарадуди Дмитра Васильовича. Стало відомо, що 10.08.2018 близько 1:20 невідома особа кинула бойову гранату на територію подвір’я будинку розташованого у місті Новомосковську по вул. Лермонтова. Від вибуху постраждала собака та майно. Потерпілий відразу не зателефонував так як відвозив собаку до ветлікарні в м. Дніпро.

З інсайдерської інформації стало відомо, що до вибуху може бути причетний Гайворонський Анатолій Іванович. Через підконтрольну йму самооборону «Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області» він намагається вплинути впливати на багатьох фермерів. Нещодавно між Дмитром Васильовичем і Анатолієм Івановичем стався конфлікт, наслідком якого і міг стати вибуху.

Зараз поліція встановлює всі обставини події та причетних до злочину осіб. За фактом хуліганських дій невідомого, що кинув у двір гранату, поліція відкрила кримінальне провадження за ч.4 ст. 296 КК України (хуліганство із застосуванням зброї чи іншого предмета). Будемо сподіватись, що правоохоронні органи розберуться у даній ситуації і винна особа буде покарана.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *