Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковську оголошено конкурс надавачів інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг

У Новомосковську оголошено конкурс надавачів інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг

21 августа 2018 0 Comments

Для забезпечення індивідуального та адресного підходу до надання інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг населенню Новомосковський міськрайонний центр зайнятості оголошує відбір суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг.

Пропозиції про участь у конкурсному відборі суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг (далі – конкурсний відбір) приймаються з 09.00 години 17 серпня 2018 р. до 17.00 години 31 серпня 2018 р. за адресою: Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, пл. Перемоги, 8; контактний телефон (093)5777613.

Для участі у конкурсному відборі необхідно подати пропозиції про участь разом з документами:

– Копія виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та/або статуту чи витягу з нього, які підтверджують право на проведення семінарів, тренінгів, здійснення інформаційно-консультаційних, інформаційних, консультаційних послуг.

– Цінова пропозиція з наданням проекту кошторису послуги при чисельності групи 15 осіб.

– Інформаційна довідка, складена у довільній формі, про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг.

– Довідка у довільній формі про наявність досвіду надання аналогічних послуг.

Перелік категорій клієнтів служби зайнятості – отримувачів послуг:

-Безробітні особи;

-Безробітна молодь віком до 35 років;

-Безробітні особи, які проживають у сільській місцевості;

-Безробітні жінки;

-Безробітні особи з особливими потребами;

-Безробітні особи, які мають тривалу перерву в роботі;

-Безробітні особи віком старше 45 років;

-Безробітні особи з числа військовослужбовців, демобілізованих після участі в АТО;

-Жителі об’єднаних територіальних громад.

 Напрями послуг, за якими здійснюється конкурсний відбір:

– Проведення мотиваційних та психологічних семінарів, тренінгів з техніки пошуку роботи та інших інформаційних та консультаційних заходів;

– Проведення семінарів, тренінгів та інших інформаційних та консультаційних заходів для окремих категорій громадян, які неконкурентоспроможні на ринку праці;

– Проведення семінарів, тренінгів з оволодіння додатковими компетентностями з метою адаптації до сучасних умов ринку праці;

– Проведення профорієнтаційних заходів в об’єднаних територіальних громадах.

Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою (за наявності) надавача послуг та надсилається або подається до центру зайнятості з написом: «На конкурс надавачів інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг».

Надавачі послуг – учасники конкурсного відбору мають право замінити, відкликати подані документи або внести до них зміни до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у конкурсному відборі та до дати засідання конкурсної комісії.

Засідання комісії з відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг відбудеться 03 вересня 2018 р. о 09.00 години за адресою: Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, пл. Героїв, 8.

Для участі у розкритті конвертів з пропозиціями надавачів послуг запрошуються представники суб’єктів підприємництва, що подали пропозиції на участь у відборі. Участь є добровільною та не впливає на результати відбору.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *