Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковську нагородили найкращих краєзнавців

У Новомосковську нагородили найкращих краєзнавців

5 октября 2018 0 Comments

Напередодні Дня міста працівники Новомоскоської центральної міської бібліотеки запропонували новомосковцям перевірити власні знання з історії та географії краю, взявши участь у краєзнавчій вікторині.

На пошту бібліотеки надійшло більш ніж три десятки листів, окрім цього відповіді на запитання приносили в бібліотеку особисто як юні, так і дорослі читачі. За словами бібліотекарів, вибір переможців став дійсно непростим. З понад 50 претендентів на головні призи їм вдалося виокремити найобізнаніших, чиї відповіді були найбільш точними, докладними та змістовними.

У підсумку переможцями краєзнавчої вікторини на знання Новомосковщини стали відповідальний секретар Новомосковської міської ради ветеранів України Сокол Лідія Григорівна, яка давно цікавиться історією радного міста, та кандидат технічних наук Клюєв Едуард Сергійович, чиїм хобі вже багато років є дослідження рідного краю.

 

Обоє знавців Новомосковщини були нагороджені подарунками від бібліотеки, а інші активні учасники отримали заохочувальні призи.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *