Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ПІД ПЛОЩУ ГЕРОЇВ МІСЬКА ВЛАДА ЗАКЛАДАЄ МІНУ УПОВІЛЬНЕНОЇ ДІЇ

ПІД ПЛОЩУ ГЕРОЇВ МІСЬКА ВЛАДА ЗАКЛАДАЄ МІНУ УПОВІЛЬНЕНОЇ ДІЇ

24 октября 2018 0 Comments

Роботи на площі Героїв завершуються. Скоро городянам покажуть, куди пішли 85 мільйонів 125 тисяч 567 гривень. Плюс мільйон – на проектну документацію. Немає сумнівів, що буде красиво – за такі гроші не може бути некрасиво.

Але посадовці замовчують вкрай неприємний факт: вони так «грамотно» запланували ремонт, що забули включити в перелік робіт заміну підземних комунікацій. В результаті під новою плиткою опинилися, наприклад, труби опалення.

Описувати вірогідні сценарії розвитку подій немає сенсу. Показово, що РЕС з часу відкриття першої частини площі постійно там копає.

Як повідомили редакції газети “Новомосковська правда” жителі вулиці Калнишевського, в районі Вічного Вогню сталася аварія на теплотрасі. Неначе б стандартна ситуація – прорвало стару трубу і для її латання треба було рити траншею. Але це місце – площа Героїв, там уже уклали плитку і висадили ялини. Розкопки так ніхто й не вів. Очевидно, щоб не виставляти владу на посміховище, житлові будинки перемкнули на котельню, що знаходиться з іншого боку площі. Людей тепер турбує, чи не буде у них в квартирах холодно.
86 мільйонів виявилося малувато, щоб зробити все по-людськи.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *