Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Вчителька, яка організувала цькування дівчинки в Харкові: “Прийдіть в магазин і попросіть там безкоштовно торт – так вам його і дадуть!”

Вчителька, яка організувала цькування дівчинки в Харкові: “Прийдіть в магазин і попросіть там безкоштовно торт – так вам його і дадуть!”

25 октября 2018 0 Comments

Найгірше, шо до цієї мадам на фото, Наталії Толяренко, кандидата педагогічних наук між іншим, яка організувала травлю дівчинки в Харкові, так і нічого не дійшло, вона вважає себе далі правою і далі буде вчителювати з своїм крутим дипломом педагога( Ну хіба її усунили з батьківського комітету. Її цитата:”

Вы меня извините, но подойтите в магазин, вам безплатно торт дадут?”. ОСЬ вона сама і все пояснила! Такі як вони перетворюють школи в магазини та базари і розважальні центри – або задля реалізації своїх недоамбіцій масовіка-затєйніка чи банально промишляє кустарними тортами.

В школі типу заборонили збір грошей на різні додаткові заходи (не ремонти ясношо). Цікаво, заборони на місяць хоч вистачить? Не вірю, скоро ж Миколаля і Новий рік:) П.С. класному керівнику, яка не втрутилася в травлю, – догана і поки вона буде просто вчителем, а не класним керівником.

Джерело

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *