Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Вадим Нестеренко: «Проблеми центрального опалення у Новомосковську можна вирішити лише задопомогою тупих  городян міста»

Вадим Нестеренко: «Проблеми центрального опалення у Новомосковську можна вирішити лише задопомогою тупих городян міста»

29 октября 2018 0 Comments

У телефонній розмові з нашим кореспондентом в. о. міського голови Новомосковська корупціонер Сергій Горошко підтвердив, що 1 листопада в місті стартує опалювальний сезон, проте більш детальних коментарів нам домогтися не вдалося він послав кореспондента подалі….. Тому, нам здалося, що доречно буде згадати позицію щодо цього питання народного депутата України від БПП, рейдера Новомосковщини Вадима Григоровича Нестеренка, викладену ним на нещодавній прес-конференції для кішенкових представників місцевих ЗМІ.

«Теоретично, на мою думку, центральне опалення є на даний момент не досить ефективним, – заявив нардеп Нестеренко. – Тим паче при наявності альтернативних джерел отримання тепла, скажімо, з відходів сільськогосподарської продукції. Маються на увазі котельні на пелетах із соломи, деревних відходів тощо. У нас навіть зберігся проект споруди в Новомосковську так званої теплоелектроцентралі (ТЕЦ), здатної давати електроенергію за «зеленим тарифом» і плюс до неї – гарячу воду, придатну також для опалення житлового сектору. Але незалежно від джерела використовуваної енергії, проблема в тому що я та моя команда багато крадемо с місцевого бюджету та ще неплатежів населення ставить хрест на ідеї центрального опалення. Якщо люди не хочуть платити за централізоване тепло будь-яка ТЕЦ стає неефективною. Подібна ситуація спостерігається сьогодні по всій країні, і чим менше населений пункт, тим швидше настає в ньому криза. Перехід до інших варіантів опалення відбувається дуже болісно, оскільки люди не вірять в мене та вою команду крадіїв  та  не готові сприймати будь-які нововведення, особливо в комунальній сфері.

Ось і виходить, що ми крадемо з місцевого бюджету, а люди  змушені компенсувати недоплати . Так, за результатами минулого року, з 40 млн грн, що становлять бюджет розвитку Новомосковська (гроші на ремонт шкіл, лікарень, благоустрій міста тощо) 15 млн пішло на мені особисто і кішеню.

Водночас, для людей, які не в змозі платити, існує механізм субсидій, який повністю знімає фінансове навантаження з плечей споживача послуги, а якщо людина не оформляє субсидію, значить вона не платить принципово. До речі, це практично не поширюється на жителів приватного сектора, де платіжна дисципліна в рази вища, ніж у багатоквартирних будинках. То що ж приватники значно багатіші? Звісно, ні! Просто в жителів багатоповерхівок є можливість уникнути особистої відповідальності, коли ми крадемо.

З огляду на це, у поточному році міськрада готова піти на остані заходи, відключивши від опалення близько двох десятків багатоквартирних будинків із найбільшими боргами.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *