Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковську 6 листопада відкрився лікувально-діагностичний центр «Нова лікарня». Які медичні послуги і якого рівня він пропонує?

У Новомосковську 6 листопада відкрився лікувально-діагностичний центр «Нова лікарня». Які медичні послуги і якого рівня він пропонує?

9 ноября 2018 0 Comments

У Новомосковську 6 листопада відкрився лікувально-діагностичний центр «Нова лікарня». Які медичні послуги і якого рівня він пропонує?

Про це наша бесіда з директором ТОВ «ЛДЦ «Нова лікарня» Левоном Гукасяном.

– Левоне Арменовичу, які можливості Центру?

– По-перше, хочу привітати жителів Новомосковська з можливістю здійснювати вибір не лише лікаря, але й медичного закладу для отримання медичних послуг. І важливим фактором для вибору стає сервіс.

Ми відкрилися і вже активно працюємо, надаючи медичну допомогу за 13 лікарськими спеці­альностями: загальна практика – сімейна медицина, педіатрія, терапія, кардіологія, хірургія, гастроентерологія, дерматовенерологія, неврологія, урологія, проктологія, ортопедія і травматологія, отоларингологія та ендоскопія.

Вхід до Центру обладнаний пандусом, всі кабінети розташовані на першому поверсі, що зручно і для мам з діточками, і для людей з обмеженими можливостями.

У нас є домовленість з доцентами, кандидатами медичних наук з обласних лікувальних закладів щодо проведення за потребою консультацій наших пацієнтів на нашій базі.

– Настала холодна пора року, тож актуальне питання – сезонна захворюваність дітей на ГРВІ. Хто їх приймає у Центрі і наскільки кваліфікований цей фахівець?

– Педіатр приймає в робочі дні з 9.00 до 15.00, його кваліфікація жодних сумнівів не викликає – це Теличко Людмила Олексіївна, багаторічна завідуюча дитячою поліклінікою, а пізніше – амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Для лікування дітей, хворих на ГРВІ, можемо запропонувати інгаляції за допомогою нібулайзера, тубус-кварцування, електролікування.

Так само з 9.00 до 15.00 приймає терапевт Краснова Катерина Миколаївна. Щодо прийому інших фахівців Ви телефонуєте, узгоджуєте зручний для Вас час прийому – і без черг і нервів відвідуєте лікаря.

– Без черг? Поки що важко уявити… Якщо ви називаєтеся лікарнею, то, мабуть, є і стаціонар?

– Денний стаціонар – з 9.00 до 15.00, в умовах якого хворим роблять ін’єкції. Передбачена й така форма лікування, як «стаціонар на дому» – лікарські обстеження, призначення і маніпуляції робляться з виїздом до пацієнта.

– Хто досліджує аналізи?

– У нас укладена угода з лабораторією «Synevo» – це європейська мережа медичних лабораторій зі штаб-квартирою в Брюсселі. В якості їх лабораторних досліджень сумніватися не доводиться.

– А як, наприклад, лежачому хворому здати кров?

– Без проблем: замовляєте послугу і у погоджений час на дому робиться забір крові. На дому також можемо зняти кардіограму.

– Які маєте плани?

– Працюємо над розширенням діагностичної бази, хочемо встановити комп’ютерний томограф, повноцінний рентгенівський апарат, апарат УЗД та інші, щоб наші пацієнти отримували якомога ширший спектр якісних медичних послуг на сучасному рівні.

– Яка вартість медичних послуг, що надаються ЛДЦ?

– Довідку з цього приводу можна отримати, зателефонувавши: 067-773-73-69, або безпосередньо в закладі, що розташований за адресою: вулиця Г.Зелінського, 8 (колишня Жовтнева).

Розмовляв Вадим ЧЕРВОНОШТАН

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *