Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

В одному з навчальних закладів Новомосковщини пройшла декада екологічного виховання

В одному з навчальних закладів Новомосковщини пройшла декада екологічного виховання

19 декабря 2018 0 Comments

Нещодавно у Знаменівському НВК (Новомосковський район) відбулась декада екологічного виховання, яка мала на меті привернути увагу до екологічних проблем і шляхів їх вирішення, виховання в учнів дбайливого ставлення до навколишнього середовища та природних ресурсів, підвищення екологічної відповідальності молоді. Цього року її родзинкою стала інтеграція та міжпредметні зв’язки.

Під час декади вчителі біології Н. І. Строць, математики Л. І. Мнацаканян, географії Л. В. Міщенко, фізики М. О. Монастирський, хімії Т. О. Лихацька, англійської мови В. М. Устименко, заступник директора з виховної роботи А. С. Чумак разом зі школярами досліджували стан світової екологічної ситуації у формі Eco-friendly lifestyle (8-9 класи), висвітлювали основні екологічні проблеми архітектурного середовища і засоби їх подолання, зібравши найцікавіші ідеї екобудинків з усього світу (1-11класи), розв’язували задачі екологічної спрямованості (5-9 класи).

У межах екологічного калейдоскопу «Види забруднень навколишнього середовища» учні 6-11 класів представили події, факти, проблеми рідного краю у вигляді пошуково-дослідницьких робіт, ознайомивши глядачів з видами забруднень та їх впливом на компоненти природи й живі організми. У рамках інтернет-експедиції вихованці побачили унікальні витвори природи – дива України, отримали практичні поради «Як правильно сортувати сміття» до Всесвітнього дня вторинної переробки (1-5 класи). Педагогічний та учнівський колективи стали учасниками щорічної акції по збору макулатури, зібравши 600 кг сировини.

Учні 1-11 класів стали учасниками акції «Чиста країна» зі встановлення табличок із закликами до чистоти на території закладу та в центрі села, акції по збору батарейок до Дня без покупок (23 листопада), школярі 6-11 класів взяли участь у ІХ Міжнародній природознавчій грі «Геліантус» (координатор Н. І. Строць), а одинадцятикласники під керівництвом А. С. Чумак поширювали серед односельців екологічні брошури «Чому не можна спалювати листя?» та надавали практичні поради з утилізації рослинних відходів.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *