Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ЮРИДИЧНОЇ АГЕНЦІЇ «ФЕМІДА»

У НОВОМОСКОВСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ЮРИДИЧНОЇ АГЕНЦІЇ «ФЕМІДА»

21 декабря 2018 0 Comments

19 грудня в юнацькому відділі Новомосковської центральної міської бібліотеки знову зібралися юні правознавці на чергове засідання юридичної агенції «Феміда» – крок у доросле життя «Про правову відповідальність неповнолітніх». 

Молодь активно відвідує подібні зустрічі, що перш за все свідчить про цікавість та свідомість юних читачів бібліотеки.

Цього разу на правовий лекторій запросили активістів міської школи учнівського самоврядування. Примітно, що деякі із школярів прийшли вдруге і навіть втретє, адже куратор агенції – адвокат Олена Волошина – завжди проводить інтригуючі дискусії, підштовхуючи молодь розмірковувати на досить складні, проте важливі теми права й законів.

Молоді вихованці школи цікавилися особливостями кримінальної та адміністративної відповідальності малолітніх та неповнолітніх осіб, піднімали питання «булінгу» в школі та в побутових відносинах. Окрім цього, адвокат розповіла про зміни в українському законодавстві, які стосуються насилля в сім’ї, а також способів реагування в таких ситуація.

Наприкінці засідання агенції активісти ознайомилися з юридичною літературою на відповідні теми, а зацікавлені школярі окремо засипали Олену Волошину власними запитаннями.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *