Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКУ ЖІНКИ МОЖУТЬ ПРОЙТИ БЕЗКОШТОВНЕ МАМОГРАФІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

У НОВОМОСКОВСЬКУ ЖІНКИ МОЖУТЬ ПРОЙТИ БЕЗКОШТОВНЕ МАМОГРАФІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

16 января 2019 0 Comments

КП «Новомосковська центральна міська лікарня» повідомляє про те, що починаючи з липня 2017 року жінки нашого міста мають змогу пройти мамографічне обстеження у даному медичному закладі. Станом на 01 січня 2019 року обстеження проведене більш ніж 3 000 жінок, вдалося виявити випадки захворювань на початкових стадіях, що дозволило вчасно скерувати жінок до спеціалізованих закладів для отримання відповідної медичної допомоги.

Багато жінок замислюються про здоров’я молочної залози тільки тоді, коли у них виникають проблеми, які потребують медичного втручання.

 

За даними Інституту раку, кожна 7-8 жінка має проблеми з грудними залозами, але до лікарів звертається занадто пізно: при першому огляді у четверті жінок виявляють метастатичні стадії хвороби, які лікувати надзвичайно важко.

Злоякісна пухлина молочної залози є виліковною у 9 з 10 випадків, якщо її вчасно діагностувати. Ось чому так важлива рання діагностика пухлин!

Мамографія – це рентгенологічне дослідження внутрішньої структури молочних залоз, що виконується на спеціальному апараті – мамографі. Це найбільш інформативний, доступний і безпечний метод, що дозволяє виявити будь-яку патологію молочних залоз, в т.ч. пухлини, на найбільш ранніх етапах розвитку, навіть у тих випадках, коли їх ще неможливо знайти при огляді.

 

Регулярне проходження мамографії рекомендується починати після 40 років (кожні 1-2 роки), а старше 50 років – щорічно.

Мамографічний кабінет розташований на 1 поверсі будівлі Новомосковської поліклініки для дорослих за адресою: вулиця Сучкова, 40; Обстеження проводиться за попереднім записом за направленням сімейних лікарів та лікарів-акушерів-гінекологів.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *