Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКУ ПРОЙШЛО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

У НОВОМОСКОВСЬКУ ПРОЙШЛО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

2 февраля 2019 0 Comments

30 січня 2019 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради.

 

Під час засідання членами Координаційної ради було обговорено декілька пропозицій до плану заходів з питань національно-патріотичного виховання молоді у 2019 році.

Так, цього року на базі нашого міста заплановано проведення обласного етапу змагань «Сокіл («Джура»)». Крім того, у серпні в Новомосковську планується провести День вшанування пам’яті загиблих в АТО, а в жовтні – змагання з силових видів спорту на честь героїв – воїнів АТО. Також 2019-й стане роком започаткування творчого фестивалю про події в АТО/ООС «Не приховуючи сліз».

В Новомосковському історико-краєзнавчому музеї в травні буде відкрито постійну експозицію, присвячену подвигу наших співвітчизників у зоні проведення АТО/ООС.

Загалом, протягом року планується здійснити велику кількість різноманітних заходів, спрямованих на розвиток патріотизму серед молоді міста, військово-патріотичної і військово-спортивної підготовки молоді, національної самоідентифікації.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *