Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

СУБСИДІАНТИ НОВОМОСКОВСЬКА, ЯКІ НЕ Є ПЕНСІОНЕРАМИ ТА ЯКИМ СУБСИДІЇ БУЛО ПРИЗНАЧЕНО ДО 31 ГРУДНЯ 2018 РОКУ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ КОШТИ В ОЩАДБАНКУ

СУБСИДІАНТИ НОВОМОСКОВСЬКА, ЯКІ НЕ Є ПЕНСІОНЕРАМИ ТА ЯКИМ СУБСИДІЇ БУЛО ПРИЗНАЧЕНО ДО 31 ГРУДНЯ 2018 РОКУ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ КОШТИ В ОЩАДБАНКУ

10 марта 2019 0 Comments

Згідно інформації оприлюдненої на сайті Новомосковської міської ради, субсидіанти, які не є пенсіонерами та яким субсидії було призначено до 31 грудня 2018 року можуть отримати кошти у будь якому відділенні Ощадбанку.

Ощадбанк є уповноваженим банком з монетизації субсидій згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, зі змінами та доповненнями та постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62.

Для зручності всім субсидіантам, які не є пенсіонерами, необхідно перед відвідуванням банку ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua/ua/sd або через Контакт-центр Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних або мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг.

Звертаємо вашу увагу

– Щодо інформації з будь-яких питань, пов’язаних із призначенням субсидії, одержувачам слід звертатись до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

– Щодо інформації про спожиті послуги, нараховані суми, розмір заборгованості/переплати потрібно звертатись до постачальників комунальних послуг.

– Щодо процедури виплати субсидії через систему «Швидка копійка» Ощадбанку або на поточні рахунки, відкриті в Ощадбанку, та порядку призначення зустрічей на відвідування відділень Ощадбанку потрібно звертатись до Контакт-центру Ощадбанку, тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

У разі, якщо субсидіант, не одержує пенсію в Ощадбанку, житлова субсидія в готівковій формі, буде перерахована на пенсійний рахунок, відкритий в обслуговуючому банку, або виплачена АТ «Укрпошта».

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *