Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Маленька 13-річна Дана Плямка потребує вашої допомоги.

Маленька 13-річна Дана Плямка потребує вашої допомоги.

13 марта 2019 0 Comments

Проживає дівчинка в с. Піщанка, вул. Пролетарська, 36. У 2012 році Дані поставили діагноз: вроджена вада розвитку хребта. Клиновидні хребці. Сколіоз II ступеня. Дитина росте і клиновидні хребці теж. В даному випадку Дана потребує хірургічного втручання.

А це: видалення клиновидного хребця, який з часом може передавити спинний мозок і вставити спинальні імплантанти. Відомо, що на деформацію хребта рідні Дани звернули увагу трирічному віці. Спостерігалася у хірурга в поліклініці за місцем проживання. Отримувала періодично курси відновлювальної терапії.

У 2015 році Дані зробили магнітно-резонансну томографію грудного та попереково-крижового відділів хребта. Де лікарі поставили заключний діагноз: аномалія розвитку, клиновидний незрощений хребець Т11 з формуванням кіфо-сколіозу 3-го ступеня.

Якщо дівчинці вчасно не зробити операцію – її очікує інвалідний візок. Вартість операції в межах 10 тисяч доларів. Будь ласка, підтримайте Дану, допоможіть врятувати їй життя! Подаруйте дівчинці шанс на щасливе дитинство та майбутнє в цілому.
Тел. (096)-494-35-25 В’ялова Наталія Володимирівна (матуся Дани Плямка)

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *