Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Як і очікувалося, рейдер Нестеренко продовжує красти наші з вами гроши

Як і очікувалося, рейдер Нестеренко продовжує красти наші з вами гроши

1 мая 2019 0 Comments

Як і очікувалося, ні рейдер Нестеренко, ні представники будівельної фірми Стройінвест учора не наважилися озвучити, що ж саме Стройінвест у 2019 році ремонтує на площі Героїв за 43 додаткових мільйони.

Ці 43 млн виділили вже після відкриття площі восени 2018 року додатково до основної суми робіт.
Це вже традиція у Нестеренка зі Стройінвестом. Такі махінації вони прокручували і з футбольним майданчиком школи #2, і з дитячою поліклінікою, і… і…

Закон про публічні закупівлі таке дозволяє – добавляти в ході будівельних робіт до 50% первинної суми договору.

Первинна сума договору була – 86 млн.

То чому ж не скористатися черговою можливістю спустошили бюджет?

Гадаю, всі ж розуміють, що саме народні депутати приймають такі закони? Як, до речі, і закони, які сприяють рейдерському захопленню земель і підприємств. Власник новомосковської ТРК Самарь досі в судах намагається повернути собі віджату аграрною бандою телерадіокомпанію. А фермери створили загони самозахисту, щоб з мисливськими рушницями боронити землю від тітушок. Але це так, штрихи до портрета головного бандита. Бандита, якому, як нас запевняють провладні ЗМІ, ми повинні низько вклонятися і дякувати.

Площа – це добре. Та якщо замислитися, скільки на ній вкрадено, скільки можна було б на ті відмиті кошти зробити для міста реально корисного, то не надто хочеться мати у себе в місті таких господарників. Бо якби ми знали, що такі махінації хтось прокручує з нашим власним сімейним бюджетом, то що б кожен з нас зробив?

Отож. А у нас знаходяться ті, хто рукоплеще. Аплодисментів заслуговували лише діти, вони у нас дійсно талановиті. А на що заслуговують крадії, вичерпну відповідь дав Гліб Жеглов.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *