Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКУ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

У НОВОМОСКОВСЬКУ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

15 мая 2019 0 Comments

Сьогодні, 15 травня, у Новомосковську на спортивному майданчику закладу загальної середньої освіти №2 (неподалік Дитячо-юнацької спортивної школи) відбулось урочисте відкриття  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

До участі у заході долучились дванадцять команда від навчальних закладів нашого міста.

Гра «Джура» – є завершальним заходом запланованої виховної роботи на засадах традицій Українського козацтва та козацько-лицарської духовності, що проводяться протягом навчального року.

Головна мета  гри – це військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва. Школярі повинні проявити свої фізичні, інтелектуальні та комунікативні здібності.

До програми гри «Джура» включаються такі види змагань: конкурс «Спортивне орієнтування»; конкурс «Відун»; конкурс на кращу, рукописну газету; фізична підготовка; конкурс «Рятівник»; конкурс звітів під гаслом «Добре діло»; конкурс «Стрільба»; конкурс «Впоряд» та ін.

Довідка: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») впроваджується в навчальні заклади України з 2003 року (на Дніпропетровщині з 2004 року). Ця робота проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Радою козацьких отаманів України та МБУ «Центр Національного Відродження» при сприянні Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій, а також Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України. За підсумками роботи на цей час гра «Сокіл» («Джура») зарекомендувала себе як найбільш вдала форма позашкільної роботи з виховання молоді.

За 15 років проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на Дніпропетровщині учасниками першості стали понад 10 тис хлопців і дівчат.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *