Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ЮНІ АРТИСТИ НОВОМОСКОВЩИНИ ВИСТУПИЛИ З ТВОРЧИМ ЗВІТНІМ КОНЦЕРТОМ

ЮНІ АРТИСТИ НОВОМОСКОВЩИНИ ВИСТУПИЛИ З ТВОРЧИМ ЗВІТНІМ КОНЦЕРТОМ

31 мая 2019 0 Comments

25 травня у Будинку культури смт. Меліоративного Новомосковського району з творчим звітом виступили учні місцевої філії Перещепинської школи мистецтв (директор О. П. Пред), представивши насичену музичну програму.

 

Захід став найголовнішою подією навчального року, творчим підсумком проведеної роботи. Він пройшов у атмосфері справжнього мистецького свята, завдячуючи яскравим виступам вихованців фортепіанного (викладачі Л. І. Бернадська та К. Т. Браницька), народного (В. В. Браницький), хорового (Г. М. Застава) та хореографічного (Ю. Ю. Никитенко) відділів.

 

Глядачі мали можливість оцінити талановитість учнів та вчителів школи, котрі приготували для гостей безліч номерів, серед яких звучала класика, джаз, українські народні та сучасні світові мелодії. Музичні колективи і солісти закладу вразили присутніх, продемонструвавши високий рівень здобутих знань і виконавської майстерності.

 

Вітаємо наших учнів, випускників, весь педагогічний та батьківський колективи з закінченням навчального року і дякуємо усім за плідну працю. Бажаємо нашій школі творчого довголіття та яскравих перспектив на багато років.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *