Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ШОК: НАРДЕП ВІД БПП ВАДИМ НЕСТЕРЕНКО НЕ МАЄ ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ТВІЙ РІДНИЙ КРАЙ»

ШОК: НАРДЕП ВІД БПП ВАДИМ НЕСТЕРЕНКО НЕ МАЄ ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ТВІЙ РІДНИЙ КРАЙ»

20 Червня 2019 0 Comments

Міська влада постійно нав’язує жителям Новомосковська думку, що Благодійний фонд «Твій рідний край» належить народному депутату України від “Блоку Петра Порошенко”  Вадиму Нестеренку. Це саме стверджує і наш «герой».

Саме через цей фонд нардеп Нестеренко щедро «засіває» територію всього 38-го виборчого округу подарунками, грошами, намагаючись завоювати прихильність електорату. Бо своєю роботою здобути симпатії людей йому не вдається ніяк, адже він є одним із безнадійних прогульників Верховної Ради. Надто складно повірити, що життєвий принцип «Раньше думай о Родине, а потом о себе» – це про Вадима Нестеренка. Тож не залишається нічого іншого, як підгодовувати зубожілий електорат продукцією своїх аграрних підприємств.

Та чи дійсно БФ «Твій рідний край» належить Нестеренкові? Перші сумніви щодо цього закралися після оприлюднення чиновниками і депутатами декларацій. Зокрема, 80 народних депутатів у свої декларації за 2017 рік вписали благодійні фонди – ті, де вони є або засновниками, або членами цих БФ, або входять до складу керівних органів. Є у цьому списку й четверо слуг народу нашої Дніпропетровщини. Але Вадима Григоровича Нестеренка серед них немає!

Як же так? Помилка чи нахабний обман суспільства?

С початку ми подумали, що виною всьому – забудькуватість Вадима Григоровича. Адже він спочатку подав декларацію про доходи, а потім згадав, що «забув» внести туди дані про ще три нових підприємства, які у 2017 році поповнили й так чималенький список з 26 фірм, що знаходяться у його власності. Тож декларацію довелося поспіль та терміново виправляти.
Подумалося: можливо, й відомості про Благодійний фонд «Твій рідний край», а пізніше передумав і доповнив свою жирну декларацію? Так ні ж, станом на цей час жодних змін в його декларації не було …

З декларації В.Г.Нестеренка за 2017 рік:
«ЧЛЕНСТВО СУБ’ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ В ОРГАНІЗАЦІЯХ ТА ЇХ ОРГАНАХ
Організації, у яких суб’єкт декларування є членом: У суб’єкта декларування чи членів його сім’ї відсутні об’єкти для декларування в цьому розділі.
Членство в органах організацій: У суб’єкта декларування чи членів його сім’ї відсутні об’єкти для декларування в цьому розділі».
Що ж означають ці, на перший погляд, безневинні й загадкові «нестиковочки»? Редакція “Новомосковської правди” спробувала розібратися.
Не так давно в Україні з’явився новий електронний ресурс – Opendatabot. Це сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній. На наш запит він видав наступну інформацію:
«БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ТВІЙ РІДНИЙ КРАЙ”
Код: 39553661. Адреса: 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Кіров­ський район, вулиця князя Ярослава Мудрого, буд. 33 кімната 109.
Керівник: Нищета Наталія Іванівна.
Діяльність: 88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н. в. і. у.
Дата реєстрації: 18.12.2014 (нагадаємо, дата набуття депутатських повноважень В.Г.Нестеренком – 27.11.2014 – ред.)
Телефони: +380678811273.
Власники компанії БО БФ “ТВІЙ РІДНИЙ КРАЙ”:
Всього 2 власників: Борисенко Антон Олександрович, внесок: 0 грн; Власюк Фірс Сергійович, внесок: 0 грн».
Отже, за документами нардеп Нестеренко жодного відношення до Фонду «Твій рідний край» не має? А як же «локшина» від придворних ЗМІ?

Вони не втомлюються стверджувати, що Фонд – його дітище! Правда, треба робити поправку на те, що це виходить з-під пера, наприклад, газети з точнісінько такою ж назвою – «Твій рідний край», а її засновником є однойменний благодійний фонд. Пам’ятаєте, як там у Крилова: «Кукушка хвалит петуха за то, что хвалит он кукушку».

Те саме можна сказати і про «Полезную газету Новомосковска» – її редактор є депутатом міської ради від Опозиційного блоку Андрі Александрович схыльний до вживання наркотиків. Блоку, який за результатами волевиявлення городян 2015 року фактично є владою в місті Новомосковськ, ядром так званої депутатської «коаліції», що функціонує під чуйним керівництвом нардепа Вадима Нестеренка. То що «полєзного» напише «Полезная газета» під керивництвом депутата-наркомана?

Про купу його ж веб-ресурсів годі й говорити, бо Інтернет – це інформаційний смітник, де кожен пише те, що йому наснилося, і не несе жодної за це відповідальності: отримав замовленні від боса – надрукував – заробив на котлету – далі пише. Тому там теж регулярно пишуть, що начебто фонд «Твій рідний край» належить Вадимові Григоровичу Нестеренко. Ну кому з читачів спаде на думку це перевіряти?

Цікавим є й питання, з яких саме коштів наповнюється фонд для благодійної діяльності. Жодної згадки в декларації нардепа Нестеренка про офіційні витрати на благодійність ми не знайшли. Робіть висновки, що це за гроші…

Ми попросили прокоментувати ситуацію члена громадської організації «Асоціація Політичних Наук» Дмитра Сінченка (м.Київ).
«Якщо депутат не є засновником благодійного фонду, він не зобов’язаний його декларувати», – зазначив Дмитро Сінченко.
Але ж ми з вами бачимо, що хоч і не задекларував, але прикормлені ЗМІ нав’язують людям протилежне, аби ті дякували за кілограм дармових харчів не аби-кому, а саме нардепу Вадимові Нестеренку.

Експерт також зауважив, що у разі, якщо фонд продовжуватиме діяльність під час виборчої кампанії, тоді це можна класифікувати як підкуп виборців по 38-му виборчому окрузі. І тут уже може мати місце порушення законодавства, але місцева поліція та прокуратура прикриют спину нардепові.

Попереду вибори, тож «благодійник» значно активізувався.

Тепер, знаючи всю підноготну, коли комусь випаде «щастя» отримати пакет з борошном чи макаронами, чи виграти у безпрограшну лотерею, знайте: брати його треба хоча б з огляду на відому приказку – «…хоч шерсті клок!» Водночас цю «пайку» цілком можна вважати поверненням вкраденого через завищені ціни, тарифи, відкати, мільйонні крадіжки на непрозорих тендерах тощо.

Тому, наскільки низько вклонятися, дякуючи за отриману їжу, вирішувати вам. 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Залишити відповідь

Your email address will not be published / Required fields are marked *