Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Я самого початку прийняв для себе рішення не давати порожніх обіцянок – Владислав Бородін

Я самого початку прийняв для себе рішення не давати порожніх обіцянок – Владислав Бородін

15 июля 2019 0 Comments

Прийнято вважати, що усі зустрічі в передвиборному полі однакові: виборці – просять, а кандидат – обіцяє. Стандартно і майже традиційно для старого покоління політиків. Я ж із самого початку прийняв для себе рішення не давати порожніх обіцянок. Якщо можу допомогти прямо зараз, звичайно, допомагаю. Але якщо люди просять вирішити питання, що накопичилися за двадцятиріччя впродовж двох тижнів перед виборами, то обіцяти я, стовідсотково не буду, це все одно, що заздалегідь обдурити очікування людей.

 

Вчорашні зустрічі і в Перещепино, і в Новомосковську теж не можна назвати шаблонними. Люди скрізь різні. Звичайно, у усіх є проблеми інфраструктури, транспорту, питання про харчування в школах, питання транспорту і доріг. І кожен хоче, щоб ці проблеми, які нікого не хвилювали раніше, вирішилися в найкоротші терміни.


Що я можу пообіцяти у разі свого обрання? Постійну роботу на окрузі моїх помічників, особистий прийом для жителів один раз в квартал, реальну роботу в комітетах і на сесіях, реалізація законодавчих ініціатив на благо регіону і країни в цілому, співпраця у рамках своїх повноважень з місцевими органами влади, контроль за реалізацією інфраструктурних проектів для округу. Але я не можу обіцяти, що наступного дня після обрання заасфальтую усі дороги і миттєво вирішу 100% проблем. Ті, хто вам обіцяє подібне, звичайні шахраї, а я себе зараховувати до подібних не хочу.

Тішить мене те, що люди дійсно змінюються. Кожна зустріч з ними – це досвід спілкування, можливість не лише почути інших, але і бути почутим самому. Люди навчилися розбиратися в політтехнологіях, клонах і фейках, вони бачать і чують значно більше, чим думають ті, хто постійно намагається маніпулювати суспільною думкою.

Зустрічей дійсно багато зараз і дуже насичений графік. Але я вдячний за кожну з них. Це дає мені розуміння як багато усього треба зробити, і я дійсно готовий присвятити цьому найближчі п’ять років!

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *