Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ПЕРШІ КРОКИ ДО СПРАВЕДЛИВОСТІ: ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗВІЛЬНЯЄ ТА ПРИТЯГУЄ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ КОРУПЦІОНЕРІВ НОВОМОСКОВЩИНИ!

ПЕРШІ КРОКИ ДО СПРАВЕДЛИВОСТІ: ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗВІЛЬНЯЄ ТА ПРИТЯГУЄ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ КОРУПЦІОНЕРІВ НОВОМОСКОВЩИНИ!

17 июля 2019 0 Comments

Президент Володимир Зеленський своїм указом звільнив корумпованого голову Новомосковської районної державної адміністрації Володимира Сагайдака. Чиновник очолив Новомосковську районну державну адміністрацію завдяки народному депутату України від «Блоку Петра Порошенка» Вадиму Нестеренку.

До призначення на посаду голови Новомосковського району Володимир Сагайдак очолював Новомосковську міжрайонну юстицію, саме там він і подружився з нардепом Нестеренком, і вони на пару стали займатися рейдерськими захопленнями фермерських господарств. Колишнього голову Новомосковської районної адміністрації Володимира Сагайдака чекають в НАБУ на допитах.

У цей же час Нацполіція Дніпра затримала на хабарі начальника держгеокадастра в Новомосковському районі – Омельницьку Олесю Дмитрівну, заступника начальника – Білого Максима Ігоровича та інженера-землевпорядника державного підприємства «Кадастровий центр» Калюжного Сергія Сергійовича. Ці чиновники вимагали хабар в 9000$ за неперешкоджання в отриманні кадастрових номерів на 4 земельні ділянки на теріторії Новомосковського району. Ця злочинна група хабарі вимагала протягм п’яти років, а Новомосковська поліція не звертала уваги.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *