Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ВИБОРИ: НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

ВИБОРИ: НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

19 июля 2019 0 Comments

Як ми і передбачали, у Новомосковську склалася дещо заплутана ситуація з виборами до Верховної Ради. Пов’язано це з висуненням численних фейкових кандидатів. Як тепер розібратись, хто з них реальний, а хто технічний кандидат? Звідки вони набрались? За кого тепер голосувати? Ми запитали думку з цього приводу у мера міста Літвішенко В.І.

– Віктор Іванович, якщо з партійним списком усе більш-менш зрозуміло, то з кандидатами-мажоритарниками – просто біда. Звідки їх стільки набігло?


– У виборчому бюлетені по нашому округу буде 19 прізвищ. Серед них і будемо вибирати найдостойнішого – того, хто наступні п’ять років разом з новообраним президентом витягуватиме країну з болота.

Я хочу нагадати, за що більшість українців проголосували на президентських виборах. Те, що не влаштовувало нас, простих громадян України, – це відсутність справедливості в державі. Чому, якщо країна повинна «затягувати пояси», то це стосується тільки простого люду? А в цей час нардепи, яких ми обрали представляти наші інтереси у владі, вирішили, що вони стоять вище за всіх, у тому числі й над законом, і можуть безсоромно грабувати народ!

Саме такі горе-депутати довели країну до злиднів, саме через них Верховна Рада втратила довіру людей. До таких депутатів я відношу і діючого нардепа Нестеренка.

Народний депутат України від “Блоку Петра Порошенко” кандидат в нарнодні депутати Вадим Нестеренко

Тому цілком слушно, що народ справедливо захотів це змінити, і відповідь на всі питання дав на виборах президента України. Я теж голосував за зміни. Так, я хочу змін на краще і в країні, і, зокрема, у Новомосковську. Має закінчитися епоха брехні Нестеренка. Треба згадати, що ми – новомосковці – вільні люди, а не раби феодала і поміщика, який для більшості з нас є уособленням занепаду міста. Треба припиняти дерибан міського бюджету, треба привести нарешті до присяги обраного мера, треба витягувати місто з останніх місць у рейтингах, займатися економікою Новомосковська, а не пустим піаром. Бездіяльність Нестеренка у Верховній Раді просто вражає – більше 80% пропущених засідань! Навіщо нам на шиї такий нероба?! Натомість наш нардеп нахабно збагачується за рахунок людей, навіть не ховаючись, бо думає, що у нього все куплено і всі куплені. Пора покласти цьому край!

Сподівання на зміни на краще в місті я пов’язую з новим представником нашого округу у Верховній Раді. Від початку виборчої кампанії я особисто підтримував одного з кандидатів. Але в результаті брудних політичних інтриг він вибув з передвиборчих перегонів.

Як свідомий громадянин і громадський активіст я усвідомлюю, що кожному з нас 21 липня все рівно доведеться зробити свій вибір.

Для мене все зрозуміло: зараз реальних кандидатів залишилося лише двоє: рейдер Вадим Нестеренко і “Слуга народу” Владислав Бородін – кандидат від партії «Слуга Народу». Решта ж, я впевнений, отримають по кілька відсотків голосів.

Кандидат в народні депутати України від політичної партії “Слуга народу” Владислав Бородін

Що стосується нардепа від БПП Вадима Нестеренка, то тут все зрозуміло – усі вже по вуха «наїлися» беззаконня, рейдерства, брехні і сатанинських ігор з бюджетними мільйонами.

Його опонент – Владислав Бородін. І я вважаю, що виборцям треба бути послідовними: якщо вже ми повірили Зеленському у його намірі змінити країну і віддали за нього свої голоси, то щоб він мав змогу втілити свої задуми, варто йому дати можливість сформувати в ВР свою потужну команду.

Бо Ви ж бачите, що творять нинішні депутати – вони блокують всі починання Зеленського – не прийняли закони про зняття депу­татської недоторканності, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, не затвердили кадрові рішення, які президент запропонував в день інавгурації.
Якщо в парламенті й надалі залишаться ці політичні пройдисвіти, то такий безлад буде тривати й надалі. Щоб країна рухалася вперед, то Верховна Рада, президент і Уряд повинні працювати як злагоджений оркестр. І я вірю, що так і буде! Тож для себе особисто я чітко визначився: щоб позбутися збанкрутілих політиків, які вже три десятиліття водять Україну по замкненому колу, треба голосувати за людей, які прагнуть змін – заради нашого майбутнього.

– Дехто з городян каже, що мало знає Владислава Бородіна.
– Так, виборча кампанія була швидкоплинною і не до всіх, на жаль, дійшов і доїхав Владислав Бородін.
І в місті його дійсно багато жителів не знають. Але за п’ять років ми вже занадто добре пізнали, хто такий Нестеренко. Тому, на мій погляд, вибір очевидний. Тим більше, що Бородіна висунула партія президента, вона за нього ручається і відповідатиме за його роботу в парламенті. Тут уже не буде маніпуляцій «а-ля Нестеренко»: «Я член фракції Блоку Порошенка, але я не голосував за їх рішення».
У цьому зв’язку нагадаю одну відому історично-повчальну цитату: «По їхніх плодах ви пізнаєте їх. Всяке гарне дерево родить гарні плоди, а погане дерево приносить плоди погані. Будь-яке дерево, що не приносить гарного плоду, зрубують і кидають у вогонь».

Ось і настав наш час дати оцінку діяльності Нестеренка за п’ять років депутатства. Іншого способу висловити наше відношення до нього просто не існує, бо людей він не чує. Дерево Нестеренка не тільки не приносить плодів – воно вже згнило на корню. Не викорчуємо цю гниль – брехуни і нероби й надалі трамбуватимуть свої кишені, а 99% населення очікуватиме дива від нового президента.
– А що Ви думаєте стосовно місцевих кандидатів на цих виборах?

– Достойного серед них ви на цих виборах не знайдете. Новомосковців у бюлетені буде троє: Шилова, завдяки політичним маніпуляціям якої ми зараз не маємо мера. Вона бере участь у виборах не лише в Новомосковську, а й скрізь, по всій Україні, і скрізь їй знаходять «застосування». Це називається політичним заробітчанством. А взагалі я не знаю, куди дивиться СБУ, бо вона не вилазила з російських телеканалів, поливаючи брудом нашу країну.

Другий місцевий кандидат – Жадан, такий же заробітчанин, із-за плеча якого стирчать вуха Нестеренка. Йому за слухняність навіть посаду у виконкомі дали з барського плеча. Цього юнака вже на двох виборах поспіль ловлять на брехні, він приписує собі членство в партіях, а там, розібравшись, хто він і що він, одразу відхрещуються від нього.

І третій місцевий кандидат – маловідомий хлопець від партії «Свобода». З кого вибирати?
– А чому Ви не балотуєтесь?
– Всьому свій час.
– У виборчому бюлетені словосполучення «Слуга народу» зустрічається не тільки біля прізвища Бородіна…
– Так, ціла бригада «липових» кандидатів намагатиметься відтягувати його голоси. Троє з них працюють на підприємствах, які за назвою співзвучні з назвою партії президента, проте не мають до неї жодного відношення. Крім них, серед технічних кандидатів є також троє працівників хлібозаводу №11, на якому проходять закриті сесії Новомосковської міської ради. Ще один кандидат – з села Чумаки Дніпровського району, де створена ціла мережа сільгосппідприємств, власником яких є Нестеренко.

Кожного з них зареєстрували кандидатами в народні депутати. Зрозуміло, що і грошову заставу у 42 тисячі за кожного з них сплатили, ще й за мовчанку якийсь пакет з макаронами дали.
А деякі неуважні виборці та ті, хто не надто розбирається в політичних маніпуляціях, можуть віддати голоси за таких технічних кан­дидатів. І таких виборців, на жаль, доволі багато. А їхніх голосів може якраз і не вистачити для перемоги реального кандидата.

Як бачимо, грошей на фальшивих кандидатів нардеп не пошкодував, щоб заплутати людей. І все заради розпилення голосів між багатьма кандидатами. Але це не спасе його від політичного краху – Новомосковськ голосує за зміни!

Цей «зашквар» з технічними кандидатами – дуже небезпечне явище, якому можна дати лише одну відсіч: проголосувати настільки дружно, щоб жодні фальсифікації Нестеренкові не допомогли. Він має отримати від нас таку оцінку, на яку заслужив. І тут кожен голос буде надзвичайно важливим. Не піти на вибори – неприпустимо, бо, за словами давньогрецького філософа Платона, якраз за байдужість і отримуємо владу злодіїв.

Зараз повторюється комбінація президентських виборів: люди обирали між старою, обридлою і неефективною владою, та новим обличчям у політиці. Вибір був красномовним. Впевнений, що таким буде й зараз. Як казав Конфуцій, можна все життя проклинати темряву, а можна запалити маленьку свічку. І свою свічку має запалити кожен, якщо він не хоче виїжджати з рідної країни в пошуках кращої долі.
– Городяни обурені намаганням скуповувати голоси за Нестеренка. Давали по 500 гривень, уже пропонують по 700, мабуть, щось не клеїться у нього, відчуває, що тоне.

– Не хочу читати мораль. Я Вам скажу свою думку. Я розумію стан людей, яких довели до злиднів. І довели такі депутати, як Нестеренко. Цим людям пропонують суму, яка для їх бюджету є суттєвою. Грошима негідники хочуть купити собі право грабувати людей і наступні 5 років. Що скажу: якщо вам дозволяє совість, то беріть ці гроші, тим більше, що вони крадені, і крадені з ваших же кишень. Гроші можна брати, але голосувати треба так, як велить холодний розум і підказує серце.

– Але агітатори розповідають бабусям, що якщо вони аванс взяли, то треба обов’язково поставити відмітку навпроти прізвища Нестеренка, бо вони начебто знайдуть як їх проконтролювати.
– Це чергова локшина на вуха. Проконтролювати волевиявлення неможливо. Будете фотографувати бюлетень – станете відомим на всю країну, ще й вирок суду буде. Карусель з виносом бюлетеня теж загрожує реальним строком ув’язнення. Усі їхні залякування розраховані на юридично неграмотних людей з низьким інтелектом. Розрахунок в основному роблять на добросовісність старшого покоління: якщо пообіцяв саме так проголосувати, то повинен дотримати слова.

Принагідно хочу звернутись і до тих, хто бере участь підкупі, спокушаючи людей голосувати за гроші: ви ризикуєте п’ятьма роками ув’язнення, і ніхто вас потім не захистить. Подумайте: воно вам треба?!
Наостанок хочу ще раз підкреслити, що ми маємо ситуацію, коли обирати фактично треба між двома кандидатами. Один уже показав себе «у всій красі», нищить наше місто, принижує людей і бреше.
Альтернатива нинішньому депутату-неробі – Владислав Бородін – людина в команді президента, яка прагне провести реальні зміни в країні і навести лад у місті.

Думай-те! І дій-те!

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *